Osalustasu, registreerumise ja makseinfo

Osalustasu:

Perekooli kontaktõpe ja videoloengud on tasulised.
Kursuste hinnad on erinevad ja sõltuvad paketi suurusest.

Perekooli kontaktõppe (koosneb kuuest loengut) hind on 45 eurot (koos kaaslasega).

Registreerumine:

Loengute ja loengupakettide nimekirja pääsemiseks klõpsake kas “Miks osaleda perekoolis?” lehekülje ülaservas paikneval kirjal “Registreerimine“, või iga paketi kirjelduse all olevale lausele “Kursusele registreerumine”.

Valige avanenud nimekirjast Teile sobiv loeng. Sellele klõpsates avanevad registreerumise väljad, mis tuleb täita. Loengule registreerimisel palume ära märkida korrektne meiliaadress ja telefoni number ja teostada ülekanne.

Tasumine paketi või loengu eest toimub otse registreerumisel interneti teel. Valides registreerimisel tasumise viisiks “MUU või SEB” ja see järel ülekandega tasudes tuleb kindlasti saata maksekorraldus hiljemalt 2 päeva enne kursuse või loengu avamist perekooli koordinaatorile Elery Teesalule: Elery.Teesalu@kliinikum.ee  Vastasel juhul registreering tühistatakse.

Veebikursus asub Kliinikumi õppekeskkonnas Moodle, mis on leitav klikates e-aadressil https://moodle.kliinikum.ee/
Registreerimine kursusele või loengule lõpeb 2 päeva enne kursuse või loengu algust.

Valitud kursusel osalemiseks luuakse igale osalejale individuaalne „Külalisjuurdepääs“ ja parool, mis saadetakse koos veebiaadressiga osaleja e-mailile päev enne kursuse või loengu algust.

Perekooli kontaktõppe loengud toimuvad Naistekliiniku perekeskuses L. Puusepa 8 C-korpus, ruumis C1035 (võimlemissaal)) kolmapäeva õhtuti pärast tööpäeva kell 17.30 – 19.00.

Makseinfo:

Asutus: Tartu Ülikooli Kliinikum
Pank:
Swedbank EE432200221011611050
SEB EE641010220001585019
Selgitus: Perekool (palume lisada sulgudesse nimi, kelle eest tasuti)