Stomatoloogia kliiniku vältimatu hambaravi muudatused

Laupäevast, 19. augustist 2023 toimub vältimatu hambaravi stomatoloogia kliiniku uutes C-korpuse ruumides Kliinikumi peamajas.

Tööpäevadel hambaravi vältimatus abis muudatusi ei ole ning see jätkub esmaspäevast reedeni kell 7.30-19.00 Maarjamõisa polikliinikus, L. Puusepa 1a 4. korrusel. Puhkepäevadel ja riiklikel pühadel osutatakse esmaabi kell 9.00-13.00 aadressil L. Puusepa 8, C-korpuse 1. korruse kabinetis C1046.

Vältimatule hambaravile pöördumiseks tuleb patsientidel end tööpäevadel hommikul alates 7.30 registreerida telefonidel 7319282 ja 7319889. Puhkepäevadel toimub registreerimine alates kell 8.30 elavas järjekorras L. Puusepa 8 registratuuris.

Öisel ajal vältimatut hambaravi ei osutata, küll aga on patsientidel võimalik  raskete seisundite puhul pöörduda erakorralise meditsiini osakonda, kus vältimatu abi on näo-lõualuudekirurgide poolt tagatud ööpäevaringselt. Näiteks näo-lõualuude murdude korral, näo piirkonna rohke verejooksu ja näo piirkonna lahtiste haavade korral, samuti eluohtlike näopiirkonna põletike ja tursete korral.

21. augustist 2023 alustab uutes C-korpuse ruumides ka Kliinikumi stomatoloogia kliiniku näo- ja lõualuudekirurgia osakond, kelle haiglaravi patsientide ravipalatid asuvad C-korpuse 4. korrusel. Uued palatid on ühe- või kahekohalised, kus väikesed lapsed saavad viibida koos vanemaga.

Sügisel viiakse C-korpuse uude operatsiooniplokki üle ka näo- ja lõualuudekirurgia operatsioonid, nii kaua toimuvad operatsioonid edasi endises operatsiooniplokis.

Näo- ja lõualuudekirurgia osakonna ambulatoorsed vastuvõtud toimuvad 21. augustist C-korpuse 1. korrusel. Vastuvõtule pöörduvatel patsientidel on kõige mugavam siseneda L. Puusepa tänava poolse registratuuri kaudu.

Täiendav info Kliinikumi uute ravikorpuste kohta asub Kliinikumi kodulehel

Teate edastas
Helen Kaju, kommunikatsiooniteenistus
Helen.Kaju@kliinikum.ee