Arst toitmisravi keskusesse

Tartu Ülikooli Kliinikumi toitmisravi keskus ootab oma meeskonnaga liituma osa- või täistööajaga (alates 0,5 koormus) arsti, kelle peamisteks tööülesanneteks on patsientide toitumise hindamine ja toitmisravi raviplaanide koostamine, sh suukaudses, enteraalses või parenteraalses toitmises.

Töötamine päevasel ajal graafiku alusel.

Toitmisravi keskuse eesmärk on pakkuda patsientidele parimat toitmisravi alast kompetentsi laste ja täiskasvanute ambulatoorses ning statsionaarses ravis ning õigeaegse ja pädeva toitmisraviga toetada patsientide põhihaiguse ravimist.

Toitmisravi meeskond teeb erialaseid konsultatsioone Tartu Ülikooli Kliinikumi kõikide statsionaarsete osakondade patsientidele.

Kandidaadilt eeldame arstiõppe läbimist, huvitatust toitmisravi vastu ja valmisolekut erialaseks täiendõppeks, meeskonnatöö oskust ja otsustusvõimet, avatud suhtlemist ning valmidust ambulatoorseks ja statsionaarseks tööks täiskasvanute toitmisravis.

Kandidaadile pakume huvitavat tööd toitmisravi keskuse meeskonnas, võimalust osaleda keskuse arendamisel, arengu- ja täiendõppe võimalusi ning lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks palume saata 31. juuliks 2024 elulookirjeldus aadressil varbamine@kliinikum.ee.

Lisainfot jagab keskuse vanemarst Alastair Forbes e-posti Alastair.Forbes@kliinikum.ee teel.