Eelolevad üritused

Eesti Meditsiinigeneetika Selts, Eesti Geenivaramu, Tartu Ülikool ja Tartu Ülikooli Kliinikum korraldavad seminari "Personaalmeditsiin - teadusest praktikasse", mis toimub 03. detsembril algusega 10:00 hübriidvormis.

 

KAVA

 

REGISTREERUMINE: 

https://tinyurl.com/permed03

 

Konverents toimub 03.12.2021

Toimunud üritused

Ettekandeid üritustelt

Harvikhaiguste Päev 01.03.2019

Eesti Ravimitootjate Liit

Eesti Meditsiinigeneetika Selts (EMGS) on vabatahtlik arstlik erialaselts, mis on asutatud 29. novembril 2014.

Seltsi põhiliseks eesmärgiks on meditsiinigeneetika kui arstliku eriala arendamine ja meditsiinigeneetikute esindamine.

Selle eesmärgi täitmiseks koondab EMGS enda alla nii meditsiinigeneetika eriala arste ja residente kui ka tervishoiuasutustes töötavaid meditsiinigeneetika valdkonna arste, laborispetsialiste, laborante ja õdesid.

 Liikmeks astumine:

Saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. digitaalselt allkirjastatud vabas vormis avaldus, mis sisaldab isiku- ja kontaktandmeid ning ameti- ja töökohta. Liikmeks vastuvõtmise otsustab Seltsi juhatus ning kinnitab üldkoosolek.

 

Juhatuse liikmed:

  • Dr. Tiina Kahre (MD) e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Dr. Laura Roht, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Pille Tammur, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Seltsi president on Tiina Kahre (MD)

 

Revisjonikomisjoni liikmed:

Kristi Tael

Elo Saue

Tiiu Roovere