Eelolevad üritused

Balti Metaboolne konverents 21.03-22.03

  

Lugupeetud kolleegid!

Olete oodatud osalema konverentsil:

Balti Metaboolne konverents

 

KAVA

 

21.03-22.03.2024

Tallinnas Viru Sokos Hotellis

Registreerimine: LINK

Info pealehel: LINK

 

Toimunud üritused

Ettekandeid üritustelt

Harvikhaiguste Päev 01.03.2019

Eesti Ravimitootjate Liit

Eesti Meditsiinigeneetika Selts (EMGS) on vabatahtlik arstlik erialaselts, mis on asutatud 29. novembril 2014.

Seltsi põhiliseks eesmärgiks on meditsiinigeneetika kui arstliku eriala arendamine ja meditsiinigeneetikute esindamine.

Selle eesmärgi täitmiseks koondab EMGS enda alla nii meditsiinigeneetika eriala arste ja residente kui ka tervishoiuasutustes töötavaid meditsiinigeneetika valdkonna arste, laborispetsialiste, laborante ja õdesid.

 Liikmeks astumine:

Saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. digitaalselt allkirjastatud vabas vormis avaldus, mis sisaldab isiku- ja kontaktandmeid ning ameti- ja töökohta. Liikmeks vastuvõtmise otsustab Seltsi juhatus ning kinnitab üldkoosolek.

 

Juhatuse liikmed:

  • Dr. Laura Roht (MD, PhD) e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Dr. Sander Pajusalu (MD, PhD) e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Ustina Šamarina e-mail: uSee e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Seltsi president on Dr. Laura Roht

 

Revisjonikomisjoni liikmed:

Gerly Kilusk

Kaisa Teele Oja

Olga Fjodorova

 

Alates 2024. aastast kuulub Eesti Meditsiinigeneetika Selts Euroopa Meditsiinigeneetika Spetsialistide Ühendusse (European Union of Medical Specialists - Section of Medical Genetics).