Eelolevad üritused

EMGS koos Eesti Perearstide Seltsiga korraldas harvikhaiguste päeva raames konverentsi:

"Harvadest haigustest harvikhaiguste päeval"

ZOOM keskkonnas

KAVA

Seminari toetavad: EMGS, Eesti Perearstide SeltsTartu Ülikooli Kliinikum, Takeda/Baxalta, Sanofy GenzymeTartu Ülikooli kliinilise meditsiini instituut

 

Konverents toimus 26.02.2021 

Toimunud üritused

Ettekandeid üritustelt

Harvikhaiguste Päev 01.03.2019

Eesti Ravimitootjate Liit

Eesti Meditsiinigeneetika Selts (EMGS) on vabatahtlik arstlik erialaselts, mis on asutatud 29. novembril 2014.

Seltsi põhiliseks eesmärgiks on meditsiinigeneetika kui arstliku eriala arendamine ja meditsiinigeneetikute esindamine.

Selle eesmärgi täitmiseks koondab EMGS enda alla nii meditsiinigeneetika eriala arste ja residente kui ka tervishoiuasutustes töötavaid meditsiinigeneetika valdkonna arste, laborispetsialiste, laborante ja õdesid.

 Liikmeks astumine:

Saata e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. digitaalselt allkirjastatud vabas vormis avaldus, mis sisaldab isiku- ja kontaktandmeid ning ameti- ja töökohta. Liikmeks vastuvõtmise otsustab Seltsi juhatus ning kinnitab üldkoosolek.

 

Juhatuse liikmed:

  • Dr. Tiina Kahre (MD) e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Dr. Laura Roht, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
  • Pille Tammur, e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Seltsi president on Tiina Kahre (MD)

 

Revisjonikomisjoni liikmed:

Kristi Tael

Elo Saue

Tiiu Roovere