Kliinikum kuulutab välja stipendiumid rakenduskõrgharidust omandavatele õppuritele

Tartu Ülikooli Kliinikum kuulutab välja intensiivraviosakonna või II astme intensiivravipalati abiõe ning abiradioloogiatehniku stipendiumikonkursid. Stipendiumile saab kandideerida 1.–21. detsember 2023.

„Selleaastasel stipendiumikonkursil on oodatud kandideerima Kliinikumis töötavad ja samal ajal tervishoiu kõrgkoolides kolmandal või neljandal kursusel õe või radioloogiatehniku eriala omandavad õppurid. Stipendiumi eesmärk on toetada meie tulevaste kolleegide õpinguid ning motiveerida neid jätkama tööd pärast lõpetamist just Kliinikumis,“ tutvustas Tartu Ülikooli Kliinikumi juhatuse liige, õenduse ja patsiendikogemuse juht Ilona Pastarus.

Stipendiumi suuruseks on 300 eurot igas kalendrikuus. Stipendiaadid määrab Tartu Ülikooli Kliinikumi ülemõdede nõukogu, kes koostab taotlejatest paremusjärjestuse, võttes arvesse õppekava täitmist, motiveeritust end valitud erialal teostada ning valmisolekut pärast lõpetamist töötada Kliinikumis.

„Kliinikum ülikoolihaiglana väärtustab ja toetab kolleegide õpinguid, samuti annab stipendium noortele kindlustunde töökoha osas südamelähedasel erialal,“ julgustas Ilona Pastarus kandideerijaid. 

Kandideerimiseks tuleb esitada avaldus stipendiumi saamiseks, motivatsioonikiri ja kõrgkooli tõend aadressil Ilona.Pastarus@kliinikum.ee.

Stipendiumi statuut on leitav SIIN.


Lisainfo
Ilona Pastarus, õenduse ja patsiendikogemuse juht
Ilona.Pastarus@kliinikum.ee