Kliinikumi nõukogu kuulutab välja juhatuse esimehe konkursi

Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu korraldab vastavalt kliinikumi põhikirjale juhatuse esimehe valimiseks konkursi.

Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu esimehe Urmas Klaasi sõnul on konkursi väljakuulutamise päevaks 17. juuni ning avalduste esitamise tähtaeg on 13. juuli.

„Juhatuse esimehe värbamiseks kuulutatakse välja nii avalik konkurss kui kaasatakse täiendavalt kandidaate läbi sihtotsingu, et jõuda Tartu Ülikooli Kliinikumi juhi leidmisel parima võimaliku lahenduseni,“ selgitas nõukogu esimees Urmas Klaas.

Selleks valis Tartu Ülikooli Kliinikumi nõukogu konkursi läbiviimiseks ja juhatuse esimehe valimiseks oma lepinguliseks partneriks personalifirma Tripod, kellel on pikaajaline kogemus suurtele organisatsioonidele tippjuhtide värbamisel.

Tippjuhi valikuprotsessi raames on planeeritud ka nõukogu ja tööpere esindajate kohtumised. „Kohtumiste raames tutvustatakse nii valikuprotsessi põhimõtteid kui ka nõukogu ootusi edukatele kandidaatidele ja kuulatakse ära töötajate esindusorganisatsioonide ning võtmeisikute esindajate ootused, et üheskoos jõuda parima lahenduseni uue tippjuhi valikul,“ ütles Klaas.


Lisainfo:
Urmas Klaas, Tartu Ülikooli Kliinikum nõukogu esimees
Urmas.Klaas@raad.tartu.ee
Tel: 513 5145

Maria Veltmann, Tripod tegevjuht
Maria.Veltmann@tripod.ee
Tel: 501 1591