Füsioterapeut radio- ja onkoteraapia osakonda

Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku radio- ja onkoteraapia osakond ootab 1. septembrist 2024 oma meeskonnaga liituma täistööajaga füsioterapeuti (päevane töö).

Radio-ja onkoteraapia (statsionaarses) osakonnas ravitakse vähktõvega patsiente. Vähk ja vähiravi raskendavad patsiendi igapäevaelu toimingutega hakkamasaamist ja langetavad elukvaliteeti. Vähiraviga võivad kaasneda patsiendi füüsilise vormi langus, väsimus, luutervise halvenemine, keha koostise muutus, depressioon, ärevus jm. Füsioterapeutilised sekkumised pakuvad vähiteekonna ajal lahendust ja leevendust paljudele sellistele probleemidele.

Füsioterapeudi peamised ülesanded vähiravi ajal on toetada patsiente vähist ja vähiravist tulenevate probleemidega toimetulekul ning kirjutada välja ja kohandada vähipatsientidele sobivaid treeningprogramme.

Kandidaadilt eeldame erialast kõrgharidust, soovi panustada ja arendada vähktõvega patsientide taastusravisse, algatusvõimet ja uuendusmeelsust, head pingetaluvust, koostööoskust ja kohusetundlikkust.

Kandidaadile pakume vaheldusrikast erialast tööd sõbralikus ja arenevas keskkonnas, töökohapõhist väljaõpet ja toetavaid kolleege, erialaseid koolitusi ja lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks palume saata 1. augustiks 2024 elulookirjeldus aadressil Kaire.Jugar@kliinikum.ee.

Lisainfot jagab kliiniku õendusjuht Kaire Jugar e-posti Kaire.Jugar@kliinikum.ee teel.