Hooldaja erakorralise meditsiini osakonda

Tartu Ülikooli Kliinikumi anestesioloogia ja intensiivravi kliiniku erakorralise meditsiini osakond ootab oma meeskonnaga liituma täistööajaga hooldajat, kelle peamisteks tööülesanneteks on tööülesanneteks on põetus-ja hooldustoimingute teostamine, patsientide abistamine, transportimine uuringutele, osalemine meeskonnatöös (õe/arsti abistamine).

Erakorralise meditsiini osakonnaga on oodatud liituma meeskonnaliige, kes omab keskharidust ja kelle silma paneb särama vaheldusrikas ning ootamatuid olukordi pakkuv töö. See töö on Sulle, kui Sind iseloomustavad avatus uutele väljakutsetele ja enesearendamisele, omad oskust töötada nii iseseisvalt kui ka meeskonnas, oled kiire kohanemisvõime ja hea pingetaluvusega ning soovid olla meeskonnamängija. Kasuks tuleb hooldustöötaja tase 3 või 4 kutse olemasolu.

Kandidaadile pakume tööd kokkuhoidvas meeskonnas, stabiilset sissetulekut, graafikujärgset tööd, vajalikku väljaõpet töökohal, erinevaid koolitusvõimalusi, lisapuhkust 7 kalendripäeva ning sooduspakkumisi Kliinikumi koostööpartneritelt.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus ja motivatsioonikiri aadressile Eve.Sarja@kliinikum.ee.

Lisainfot jagab osakonna õendusjuht Eve Sarja e-posti Eve.Sarja@kliinikum.ee teel.