Radioloogiatehnik radio- ja onkoteraapia osakonda

Tartu Ülikooli Kliinikumi hematoloogia-onkoloogia kliiniku radio- ja onkoteraapia osakonnaga on oodatud liituma radioloogiatehnik/ abiradioloogiatehnik,

kelle peamisteks tööülesanneteks on igapäevane kiiritusravi protseduuride läbiviimine ning osalemine ravi ettevalmistuses (töö lineaarkiirendil ja lähikiiritusravis, raviplaneerimise KT uuringute läbiviimine, patsiendi ettevalmistus PET/KT ja MRT uuringuteks) ja meeskonnatöös.

Ootused kandidaadile:

radioloogiatehniku kõrgharidus ja/ või selle omandamine (õpingud vähemalt 2. kursusel); algatus-, analüüsi-, koostöö-, otsustus- ja vastutusvõime; täpsus, korrektsus ja pingetaluvus; positiivsus ja hea suhtlemisoskus ning tööks vajalik arvutioskus.

Kasuks tuleb vene ja inglise keele oskus.

Kandidaadile pakume töötamist täis- või osatööajaga (E -R), väljaõppe perioodiks individuaalset juhendajat, vaheldusrikast tööd nooruslikus meeskonnas, sõbralikku ja motiveerivat töökeskkonda, toetust kutsealases arengus ja osakonna arendustöös osalemist, väliskoolituste võimalusi, konkurentsivõimelist töötasu ning lisapuhkust 7 kalendripäeva.

Kandideerimiseks palume saata elulookirjeldus aadressil Liis.Randle@kliinikum.ee.

Lisainfot jagab kiiritusravi juhtiv radioloogiatehnik Liis Randle e-posti Liis.Randle@kliinikum.ee teel.