Kõne- ja neelamishäirete taastusravi keskuse juhi konkurss

Sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum kuulutab välja konkursi spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku kõne- ja neelamishäirete taastusravi keskuse juhtimise tähtajaliste lisaülesannete täitja (keskuse juhi) valimiseks ajavahemikus 01.05.2024 – 30.04.2028.

Kõne- ja neelamishäirete taastusravi keskuse juhtimise tähtajaliste lisaülesannete täitja korraldab spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku juhtimismeeskonna liikmena taastusravi erialal ravi-, õppe-, arendus- ja teadustööd koostöös kliiniku, Kliinikumi teiste struktuuriüksuste, Tartu Ülikooli ning Kliinikumi teiste partneritega.

Kõne- ja neelamishäirete taastusravi keskuse juhtimise tähtajaliste lisaülesannete täitjal on ülesanded keskuse üldisel, personali- ja majanduslikul juhtimisel ning ta töötab või asub samaaegselt tööle Kliinikumi tähtajatu töölepinguga arst-õppejõuna/ logopeedina.

Edukas kandidaat vastab erialase karjäärimudeli nõuetele ning tal on:

  • visioon keskuse arengu kohta spordimeditsiini ja taastusravi kliinikus
  • logopeedi või taastusraviarsti kvalifikatsioon, eelistatavalt PhD teaduskraad
  • uuendusmeelsus, suur töötahe
  • meeskonnatöö oskus
  • hea pingetaluvus ja kiire kohanemisvõime
  • hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus
  • analüüsi-, otsustus- ja vastutusvõime
  • juhtimiskogemus ja/või teadmised juhtimisülesande täitmiseks.

Meie pakume huvitavat tööd arenevas ja muutustele avatud mainekas suurorganisatsioonis, professionaalset meeskonda ja toetavat juhtkonda, võimalust juhtida keskuse eelarvet ja rääkida kaasa eelarve planeerimisel ning lisapuhkust 7 kalendripäeva (eritingimustel täiendavat talvepuhkust).

Kandideerijal palume esitada elulookirjeldus (VKL-318), motivatsioonikiri valdkonnajuhi nimele ning väljastpoolt Kliinikumi kandideerimisel lisaks haridust ja teaduskraadi tõendavad ning kandidaadi poolt oluliseks peetavad muud dokumendid 10. aprilliks 2024 e-posti aadressile varbamine@kliinikum.ee.

Lisainfo kliinikujuht Aet Lukmannilt e-posti Aet.Lukmann@kliinikum.ee teel.