Vastuvõtuaja tühistamine

Uudised

Kliinikum avab [eel]arvamusfestival esimese aruteluala teemal „Kas haigused saavad alguse peast?"

17.-18. mai 2024 toimub Paide Arvamusfestivali eelsündmusena Tartu [eel]arvamusfestival. Arvamusfestivalile omaselt on [eel]arvamusfestival inspireeritud elavast õhkkonnast, põnevatest aruteludest ja innustavatest kohtumistest.

[Eel]arvamusfestivalil on neli aruteluala. Esimese ala avab 17. mail kell 12.00 Tartu Ülikooli Kliinikumi professor Joel Starkopfi juhtimisel arutelu “Kas haigused saavad alguse peast”. Arutelus osalevad dr Andres Lehtmets (Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaater), dr Reigo Reppo (Tartu Ülikooli Kliinikumi laste- ja noorukite psühhiaater), prof Pille Taba (Tartu Ülikooli Kliinikumi neuroloog) ja dr Le Vallikivi (perearst ja Eesti Aasta Arst 2023).

Kliinikum tähistab 220. sünnipäeva

Rinnavähi sõeluuringu sihtrühm laienes: uuringule on kutsutud üle 100 000 naise

Kliinikumi Leht

Parimateks praktikajuhendajateks valiti Kerly Kull ja Jevgeni Valjuženitš

Kliinikumi õendustöötajad juhendavad igapäevaselt oma tulevasi kolleege, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengeid. Selleks, et nende tööd väärtustada, viib kõrgkool igal kevadel enda õppurite seas läbi küsitluse, et selgitada välja parimad praktikajuhendajad Tartu Ülikooli Kliinikumis. Sel aastal nimetati parimateks praktikajuhendajateks Kerly Kull ja Jevgeni Valjuženitš.

Kerly Kull töötab Kliinikumi sisekliiniku sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakonnas ning tema juhendamist on tudengite poolt kirjeldatud nii:

Kliinikumi tuleviku tegija ämmaemandusvaldkonnas on Sale-Liis Teesalu ning õendusvaldkonnas Margus Bunder

Rahvusvaheline ämmaemandate päev: Eestis on turvaline olla rase, sünnitada ja olla ema!