Asukoht ja registratuur

Naistearstide vastuvõtud, valvekabinet, vereanalüüside võtmine, ultraheliuuringud, sisearsti, juristi ning ämmaemanda (vajadusel ka lastearsti poolne) varane sünnitusjärgne vastuvõtt vastsündinutele (vaktsineerimised, kuulmisuuringud, analüüsid) ja emadele (keisrilõike järgne haavahooldus) toimuvad L.Puusepa 8 korpuses G2 naistenõuandlas. Samas asub ka registratuur. Registratuurist järjekorranumbri võtmisel ei tohi seda ära visata. Järjekorranumber on aluseks vastuvõtu kabinetti sisenemiseks, mis kuvatakse elektroonilisele platoole Teie järjekorra saabumisel.

Ämmaemanda vastuvõtt toimub nii L. Puusepa 8 korpuses G2 kui ka naistenõuandla perekeskus L.Puusepa 6 esimesel korrusel ja Tartu Tervisekeskuses Mõisavahe 34B.

L.Puusepa 6 on hoone, mis asub L.Puusepa 8-st Riia tänava suunas, selles paikneb ka õendus-hooldus osakond. Sisenemine: Seoses ehituse järgmise etapi algusega toimub alates 17.05 sisenemine Puusepa 6 hoones asuvasse perekeskusessse hoone hoovis asuva küljeukse kaudu. Hoovi pääseb jalgväravast. Majja pääsemiseks tuleb vajutada ukse vasakul küljel olevat kellanuppu. Registraator kuuleb kella ja avab ukse. Ukse avamisel kostub tasane heli. Kuna ümbritsev müra võib aga kahjuks luku avanemise heli summutada, siis katsuge palun peale kella laskmist ust. Kui see on siiski lukus, siis helistage uuesti kella. Palume varuda veidi kannatust, sest samal ajal toimub registraatoril ka teiste patsientide registreerimine. Sisenemine 1 korrusel asuvasse perekeskusesse toimub trepist. Väljumine: Hoone välisuksest väljumiseks tuleb helistada kella ukse paremal küljel. Vabandame ebamugavuste pärast!

Parkimine on tasuline: Kuna L.Puusepa 6 läheduses on parkimiskohtade arv piiratud ning võib olla vajadus parkida kaugemale, siis on soovitav tulla vastuvõtule aegsasti.

Ämmaemanda iseseisev vastuvõtt Tartu Tervisekeskuses Mõisavahe 34b toimub ruumides 125 ja 126.

Pöörake tähelepanu, millises hoones ja millises kabinetis toimub Teie järgmine broneeritud ämmaemanda vastuvõtt.
Probleemide korral küsige abi L.Puusepa 8 G-2 korpuse naistenõuandla registratuurist.

Viimati uuendatud: 09.12.2021