Asukoht ja registratuur

Naistearstide vastuvõtud, valvekabinet, vereanalüüside võtmine, ultraheliuuringud, sisearsti, juristi ning ämmaemanda (vajadusel ka lastearsti poolne) varane sünnitusjärgne vastuvõtt vastsündinutele (vaktsineerimised, kuulmisuuringud, analüüsid) ja emadele (keisrilõike järgne haavahooldus) toimuvad L.Puusepa 8 korpuses G2 naistenõuandlas. Samas asub ka registratuur. Registratuurist järjekorranumbri võtmisel ei tohi seda ära visata. Järjekorranumber on aluseks vastuvõtu kabinetti sisenemiseks, mis kuvatakse elektroonilisele tabloole Teie järjekorra saabumisel.

Ämmaemanda iseseisev vastuvõtt toimub nii L. Puusepa 8 korpuses G2 kui ka L. Puusepa 1a ja Tartu Tervisekeskuses Mõisavahe 34B.

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi rinnakabinet asub Tartu linna hästi ligipääsetavas kohas – Kvartalis olles kohe esimesel korrusel raamatupoe kõrval.

Seksuaaltervise keskus asub Tartus Vaksali 173. korrusel. Tasuta vastuvõtt seksuaaltervise küsimustes mõlemast soost 26- aastastele ja noorematele.

Parkimine on tasuline: Kuna L. Puusepa 8 ja L. Puusepa 1a läheduses on parkimiskohtade arv piiratud ning võib olla vajadus parkida kaugemale, siis on soovitav tulla vastuvõtule aegsasti.

Pöörake tähelepanu, millises hoones ja millises kabinetis toimub Teie järgmine broneeritud ämmaemanda vastuvõtt.
Probleemide korral küsige abi L.Puusepa 8 G-2 korpuse naistenõuandla registratuurist.

Viimati uuendatud: 21.10.2022