Juhtkond

Prof Aare Märtson
1. kliinilise valdkonna juht
aare.martson@kliinikum.ee

1. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad kirurgiakliinik, androloogiakeskus, traumatoloogia ja ortopeedia kliinik, naistekliinik.

Prof Külli Kingo
2. kliinilise valdkonna juht
kylli.kingo@kliinikum.ee

2. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad sisekliinik, nahahaiguste kliinik, hematoloogia-onkoloogia kliinik, lastekliinik.

Dr Alar Irs
3. kliinilise valdkonna juht
alar.irs@kliinikum.ee

3. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad südamekliinik, kopsukliinik, kõrvakliinik, stomatoloogia kliinik.

Dr Sven Janno
4. kliinilise valdkonna juht
sven.janno@kliinikum.ee

4. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad närvikliinik, psühhiaatriakliinik, silmakliinik, spordimeditsiini ja taastusravi kliinik.

Dr Jaan Sütt
5. kliinilise valdkonna juht
jaan.sytt@kliinikum.ee

5. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad anestesioloogia ja intensiivravi kliinik, operatsiooniteenistus.

Prof Margus Punab
6. kliinilise valdkonna juht
margus.punab@kliinikum.ee

6. kliinilise valdkonna koosseisu kuuluvad radioloogiakliinik, patoloogiateenistus, ühendlabor, verekeskus, apteek.

Johann Sulling
äriarendus- ja haldusjuht
Tel: 731 9437
johann.sulling@kliinikum.ee

Maret Tark
finantsjuht
Tel: 731 8150
maret.tark@kliinikum.ee

Kati Korm
infotehnoloogiajuht
Tel: 731 9398
kati.korm@kliinikum.ee

Siiri Toomiste
personalijuht
Tel: 731 8170
siiri.toomiste@kliinikum.ee

Helen Kaju
kommunikatsioonijuht
Tel: 731 9423
helen.kaju@kliinikum.ee