Parimad õendus- ja hooldustöötajad

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Mari-Liis Raave, 3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Priit Luud, anestesioloogia osakond, anesteesiaõde
Ilona Tukmatšova, 1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Liisi Põldots, 2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Triin Järvekald, lasteintensiivravi osakond, intensiivraviõde
Gertrud Pleksner, erakorralise meditsiini osakond, õde
Siim Christian Reppo-Sirel, 3. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Irena Küts, anestesioloogia osakond, põetaja
Marina Zaitseva, 1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Lolyta Tilga, lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde
Katrin Kasepõld, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Angelica Lõvi, 2. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Jane Käsi, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Natalja Ristmägi, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Elena Kiseleva, radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Inga Planken, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Tiina Nilp, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Külli Kuntus, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Liivi Laumets, radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja

Kirurgiakliinik
Regina Nikonova, lastekirurgia osakond, õde
Jelena Hrapova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Kairi Keidong, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Annika Jantra, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Tatjana Kvaratshelis, veresoontekirurgia osakond, õde
Kätlin Mägi, abdominaalkirurgia osakond, õde
Anneli Leib, lastekirurgia osakond, hoodaja
Jaana Rajamägi, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
JelenaFjodorova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Tatjana Voinovskaja, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Linda Kiisk, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Kopsukliinik
Ülle Poolak, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Siiri Puru, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Riina Villemson, tuberkuloosiosakond, õde
Merily Kook, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, põetaja
Antonina Levašova, tuberkuloosiosakond, hooldaja

Kõrvakliinik
Kristi Smirnov, kõrvakliinik, õde
Epp Värno, kõrvakliinik, õde
Egle Verbu, kõrvakliinik, põetaja

Lastekliinik
Maria Prostjakov, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Karin Raamets, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Inna Matviiuk, neonatoloogia osakond, õde
Maia Sazonova, neonatoloogia osakond, õde
Ljubov Tarassenkov, ägedate infektsioonide osakond, põetaja
Aime Reimaa, ägedate infektsioonide osakond, põetaja

Nahakliinik
Ülla Siimberg, ambulatoorse osakonna õde

Naistekliinik
Katrin Valgre, sünnitusosakond, ämmaemand
Karolin Köörna, sünnitusosakond, ämmaemand
Karilin Nemsitsveridze, sünnitusosakond, ämmaemand
Svetlana Noga, naistenõuandla, ämmaemand
Zoja Serova, günekoloogia, õde
Kiira Ganitsõna, sünnitusosakond, põetaja
Tea Piir, sünnitusosakond, põetaja
Olga Belova, günekoloogia osakond, põetaja

Närvikliinik
Mariliis Vipp, neurokirurgia osakond, õde
Ülle Rebane, neuroloogia osakond, õde
Jelena Avarlaid, neurokirurgia osakond, põetaja
Valentina Tširva, neuroloogia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Sigrid Aavik, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Külli Tanilsoo, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Sigrid Kirriland, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Jane Eksi, operatsiooniosakond, põetaja
Merle Sõrra, operatsiooniosakond, põetaja
Zinaida Falgot, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Triinu Rinne, patoloogiaosakond, laborant

Psühhiaatriakliinik
Svetlana Kozlova, ambulatoorne osakond, õde
Marge Kulev, üldpsühhiaatria keskus, õde
Heili Sepp, akuutosakond, õde
Egle Aul, laste ja noorte vaimse tervise keskus, õde
Vadim Bogdanov, akuutosakond, hooldaja
Ester Puusepp, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Hannes Leinola, laste-ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja
Andrus Aria, söltuvushäirete osakond, hooldaja

Radioloogiakliinik
Triin Tenso, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Kevin Aas, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Anu Ploom, Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde
Marina Raig, Maarjamõisa osakond, hooldaja

Sisekliinik
Maarja Jaakson, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Katrin Puurmaa, nakkushaiguste osakond, õde
Darja Võssokova, gastroenteroloogia osakond, õde
Kaili Makke, nefroloogia osakond, õde
Karin Tiik, ambulatoorne osakond, õde
Irina Kuznetsova, endoskoopiakeskus, õde
Pilvi Pall, gastroenteroloogia osakond, põetaja
Galina Visnapuu, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja
Natalia Rüütel, nefroloogia osakond, põetaja
Anneli Juht, nakkushaiguste osakond, põetaja
Helve Kirotar, endoskoopiakeskus, põetaja

Silmakliinik
Kadi Schilf, silmakliinik, õde
Merelle Palloson, silmakliinik, õde
Helena Rannala, silmakliinik, õde
Kersti Häng, silmakliinik, hooldaja
Olga Lüide, silmakliinik, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Jelena Tšekanova, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Jelena Sohhinova, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Svetlana Gromova, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Annika Ummik, ambulatoorse taastusravi osakond, õde
Ene-Maia Peterson, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Tiiu Mänd, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Maaja Mändma, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Reesi Tähendus, statsionaarse taastusravi osakond, hooldaja

Stomatoloogiakliinik
Marika Mežults, lastestomatoloogia osakond, hambaarsti assistent
Olümpiada Kuprijanova, hambaproteesikeskus, seadmehooldaja
Ester Grünthal, lastestomatoloogia osakond, õde
Niina Balašova, suu- ja hambahaiguste osakond, õde

Südamekliinik
Äly Teras, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Natalja Tšabdarova, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Tiina Kask, kardioloogia osakond, õde
Leili Harjus, rütmihäirete osakond, õde
Leila Raulinaitine, kardioloogia osakond, põetaja
Inge Stimmer, kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldusõde
Kaidi Rakko, kardiokirurgia osakond, õde
Kristina Sobchenko, ambulatoorne osakond, õde
Riina Laanemets, kliinilise füsioloogia osakonna õde
Reet Toivokainen, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravipõetaja
Pille Paluoja, kardiokirurgia osakond, põetaja
Irma Niukkanen, kliinilise füsioloogia osakond, hooldaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Krista Liiv, ortopeedia osakond, õde
Liivi Raudsepp, traumatoloogia osakond, õde
Kaja Tammisto, ortopeedia osakond, põetaja
Inna Ištšuk, traumatoloogia osakond, hooldaja

Verekeskus
Marianne Teder, vere konserveerimise ja separeerimise osakond, õde

Ühendlabor
Riin Klade, kliinilise geneetika keskus Tartus, laborianalüütik
Natalia Krasnikova, immuunanalüüsi osakond, laborant
Liidia Vachtel, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Mare Link, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Eneli Rosin, 3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Oksana Puusta, anestesioloogia osakond, anesteesiaõde
Merle Reiman, 1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Sirle Sauman, 2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Merje Kristmann, lasteintensiivravi osakond, intensiivraviabiõde
Mari Teugjas- Koit, erakorralise meditsiini osakond, õde
Helin Matsalu, 3. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Valentina Galitsõna, anestesioloogia osakond, põetaja
Aleksandr Popov, 1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Oksana Kolvaltsuk, lasteintensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Robin Gross, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Merle Porosk, 2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Jane Kurri-Moorits, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Kristina Yanchanka, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Kärt Sitska, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Reena Saarepuu, radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Inga Planken, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Eleri Tamm, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Signe Värav, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Viive Kokk, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Valentina Smirnova, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiahooldaja
Rufina Ojukas, radio-ja onkoteraapia osakond, hooldaja

Kirurgiakliinik
Jelena Leppik, lastekirurgia osakond, õde
Kati Künnap, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Maie Pärtel, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Gerttu Naruski, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Kaie Ootsing, veresoontekirurgia osakond, õde
Marju Koidu, abdominaalkirurgia osakond, õde
Svetlana Kajalina, lastekirurgia osakond, hooldusõde
Ljubov Beskorovainaja, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Jelena Rjabkova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Maie Topmann, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Tiiu Koort, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja
Evelin Arak, ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

Kopsukliinik
Jane Olde, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Ene Hansing, tuberkuloosiosakond, õde
Žanna Truhhan, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja
Helgi Räisa, tuberkuloosiosakond, hooldaja

Kõrvakliinik
Jekaterina Slessarenko, kõrvakliinik, õde
Žanna Tsukanova, kõrvakliinik, õde
Jelena Lukina, kõrvakliinik, hooldaja

Lastekliinik
Airi Jüriado, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Aleksandra Aleksandrova, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Kristiina Tamm, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Ketlin Sööt, ägedate infektsioonide osakond, õde
Viktoria Šatalina, ägedate infektsioonide osakond, õde

Nahakliinik
Jelena Lüter, statsionaarse osakonna vanemõde

Naistekliinik
Evelin Gross, sünnitusosakond, ämmaemand
Liina Annuk, sünnitusosakond, ämmaemand
Kadi Markus, naistenõuandla, ämmaemand
Anne Pukson, günekoloogia, õde
Rita Konstantinova, günekoloogia osakond, põetaja
Evelin Aav, sünnitusosakond, põetaja

Närvikliinik
Maria Arro, neurokirurgia osakond, õde
Valentina Borodenko, neuroloogia osakond, õde
Katrin Luts, neurokirurgia osakond, põetaja
Kaily Alver, neuroloogia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Ele Erik, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Ruth Ellervee, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Kersti Korbun, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Anna Kosovets, operatsiooniosakond, põetaja
Larissa Kolpakova, operatsiooniosakond, põetaja
Silja Lokk, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Ülle Nurk, patoloogiaosakond, laborant

Psühhiaatriakliinik
Kätlin Lünekund, ambulatoorne osakond, õde
Kaie Kapsi, üldpsühhiaatria keskus, õde
Heili Sepp, akuutosakond, õde
Anne Pindis, laste ja noorte vaimse tervise keskus, õde
Jaanus Pedajas, akuutosakond, hooldaja
Aleksandra Šarapova, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Taavet Kepler laste-ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja
Andrus Aria, sõltuvushäirete osakond, hooldaja

Radioloogiakliinik
Sofia Gratšova Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Keio Polberg Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Natalja Vertjajeva Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Liivi Asukül Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Helika Urbla, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Helbe Näpping, nakkushaiguste osakond, õde
Maria Remets, gastroenteroloogia osakond, õde
Mairi Kana, nefroloogia osakond, õde
Irina Sulkovskaja, ambulatoorne osakond, õde
Merle Õispuu, endoskoopiakeskus, õde
Inne Kostina, gastroenteroloogia osakond, hooldaja
Külli Koljal, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja
Lea Parts, nefroloogia osakond, põetaja
Monica Vaikmäe, nakkushaiguste osakond, põetaja
Helve Kirotar, endoskoopiakeskus, põetaja
Urve Uus, ambulatoorne osakond, põetaja

Silmakliinik
Janelle Kurvits, silmakliinik, õde
Kersti Kivi, silmakliinik, õde
Kaisa Oras, silmakliinik, õde
Katrin Toodesson, silmakliinik, hooldaja
Tatjana Gromova, silmakliinik, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Malle Kukk, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Jelena Tumanova, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Maret Kallasmaa, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Kertu Pedosk, sporditraumatoloogia keskus, õde
Anne Põder, ambulatoorse õendusabi osakond, õde
Siiri Sastok, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Kadri Piller, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Leili Sepp, statsionaarse taastusravi osakond, põetaja

Stomatoloogiakliinik
Marika Mauring, näo-lõualuudekirurgia osakond, õde
Helje Jallas, hambaproteesikeskus, hambaarsti assistent
Katrin Mällo, suukirurgia osakond, õde
Nadezda Shcherbinina, suu- ja hambahaiguste osakond, õde

Südamekliinik
Kadi Päri, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Rebekka Lilleleht, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Helen Oper, kardioloogia osakond, õde
Kaire Karindi, rütmihäirete osakond, õde
Marina Sinimets, erakorralise kardioloogia osakond, põetaja
Mare Ude, kardioloogia osakond, põetaja
Anna Rahman, erakorralise kardioloogia osakond, õde
Triin Pannel, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Margit Oja, kardiokirurgia osakond, õde
Merlin Arend, ambulatoorne osakond, õde
Asra Lumiste, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja
Ülle Vihm, kardiokirurgia osakond, põetaja
Inga Klaaser, kardiokirurgia osakond, intensiivravipõetaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Heli-Kaja Kübarsepp, ortopeedia osakond, õde
Viktoria Boyarintseva, traumatoloogia osakond, õde
Vilve Lõuk, ortopeedia osakond, põetaja
Katrin Kull, traumatoloogia osakond, hooldaja
Anneli Truupõld, ambulatoorne osakond, õde
Kaja Padumäe, ambulatoorne, hooldaja

Verekeskus
Aleksandra Kesk, verekomponentide väljastamise osakond, laborant

Ühendlabor
Annika Kriisa, kliinilise geneetika keskus Tartus, vanembioanalüütik
Kaidi Vanem, immuunanalüüsi osakond, laborant
Ülle Piirisild, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Ella Joost, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, bioanalüütik

Androloogiakeskus
Olga Raudik, androloogiakeskus, õde

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Janar Hiljurand, 3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Janne Hütt, anestesioloogia osakond, anesteesiaõde
Marina Vaikšnoriene, 1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Siiri Viira, 2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Gerli Mänd, lasteintensiivravi osakond, intensiivraviabiõde
Kärt Karri, erakorralise meditsiini osakond, õde
Maili Sibu, 3. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Signe Kalda, anestesioloogia osakond, põetaja
Merike Kajak, 1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Ina Tani, lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde
Urve Laanemaa, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Merle Porosk, 2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Gerli Raieste, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Oksana Kibizova, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Kärt Sitska,  kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Jelena Mõtt, radio-ja onkoteraapia osakond, õde

Kaisa Lilo, radio-ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Signe Värav, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Jarko Hansmann, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Liidia Puidak, radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja
Helen Mänd, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Kirurgiakliinik
Marina Fenin, lastekirurgia osakond, õde
Angela Mirošina, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Birgit Liira, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Kristina Johanson, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Signe Padar, veresoontekirurgia osakond, õde
Auli Keskpalu, abdominaalkirurgia osakond, õde
Eda Amon, lastekirurgia osakond, hooldusõde
Galina Parhomtšuk, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Tatjana Gorenova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Svetlana Gavanova, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Lilian Raugmäe, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja
Ingrid Evisalu, ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja

Kopsukliinik
Veera Bilitšenko, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Ursula Lutsar, tuberkuloosiosakond, õde
Svetlana Sander, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja
Helju Hankov, tuberkuloosiosakond, hooldaja

Kõrvakliinik
Anna Andrianova, kõrvakliinik, õde
Aleksandra Tsirp, kõrvakliinik, õde
Ülle Pettai, kõrvakliinik, põetaja

Lastekliinik
Ljudmila Perevedentseva, neonatoloogia osakond, õde
Sigrid Lõõndre, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Katrin Raadik, ägedate infektsioonide osakond, põetaja
Irina Sikut, neonatoloogia osakond, põetaja

Nahakliinik
Kreete Lustmets, ambulatoorne osakond, õde

Naistekliinik
Krista Green, naistenõuandla, ämmaemand
Raina Laugamets, sünnitusosakond, ämmaemand
Koidula Trummer, günekoloogia, õde
Irina Guljajeva, günekoloogia osakond, põetaja
Liivi Sulg, sünnitusosakond, põetaja

Närvikliinik
Piret Kähi, neurokirurgia osakond, õde
Triinu Kurvits, neurokirurgia osakond, õde
Ebe Pertmann, neurokirurgia osakond, põetaja
Kalli Kongs, neurokirurgia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Monika Värv, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Marika Kiudmaa, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Tiina Suur, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Helen Holst, operatsiooniosakond, põetaja
Tiia Kägo, operatsiooniosakond, põetaja
Heli Sulg, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Maarika Dapon, patoloogiaosakond, laborant

Psühhiaatriakliinik
Anu Tani, ambulatoorne osakond, õde
Merle Lahe, üldpsühhiaatria keskus, õde
Jane Mõtsar, akuutosakond, õde
Valentina Pravdina, akuutosakond, hooldaja
Ester Puusepp, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Hannes Leinola, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja
Marietta Juurikas, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, abiõde
Siim Jakobsoo, akuutosakond, psühholoog
Ele Tuvi, akuutosakond, sekretär
Anne Grišan, laste-ja noorte vaimse tervise keskus, tegevusjuhendaja

Radioloogiakliinik
Jaanika Aasmäe, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Janelle Märs, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Taive Leis, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Kaire Piir, Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Julia Tihhonov, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Merje Lani, nakkushaiguste osakond, õde
Krista Sell, gastroenteroloogia osakond, õde
Anni Lillepuu, nefroloogia osakond, õde
Julia Prokofjeva, ambulatoorne osakond, õde
Irina Kuznetsova, endoskoopiakeskus, õde
Mari-Õis Madisson, gastroenteroloogia osakond, hooldaja
Pille Vulff, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja
Valentina Tobreluts, nefroloogia osakond, põetaja
Marju Lestal, nakkushaiguste osakond, põetaja
Valentina Birina, endoskoopiakeskus, põetaja

 

Silmakliinik
Liina Jõgever, silmakliinik, õde
Merelle Palloson, silmakliinik, õde
Monika Maasik, silmakliinik, õde
Merlin Maa, silmakliinik, hooldaja
Merle Lõhmus, silmakliinik, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Martin Juss, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Triin Maasikamäe, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Ene Kokk, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Erli Vain, spordimeditsiini osakond, õde
Natalia Gužovskaja, ambulatoorse õendusabi osakond, õde
Regina Huopalainen, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Aile Gil, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Maret Liiva, statsionaarse taastusravi osakond, põetaja
Eve Raid, ambulatoorse taastusravi osakond, hooldaja

Stomatoloogiakliinik
Marge Porkveli, näo-lõualuudekirurgia osakond, õde
Sirle Puidak, hambaproteesikeskus, õde
Ülle Kaeramaa, lastestomatoloogia osakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Irina Zaslavskaja, suu- ja hambahaiguste osakond, hambaarsti assistent

Südamekliinik
Maris Tooming, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Anne Hämäläinen, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Katrin Kurrusk, kardioloogia osakond, õde
Ülle Linnas, rütmihäirete osakond, õde
Hiie Rehkli, kardiokirurgia osakond, põetaja
Signe Meriloo, kardioloogia osakond, põetaja
Irina Rahhimova, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Margit Äro, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Karmen Tikkop, kardiokirurgia osakond, õde
Jaana Joosepson, rütmihäirete osakond, hooldaja
Tuulike Kask, erakorralise kardioloogia osakond, põetaja
Nadezda Voilokova, kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldusõde

 

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Tatjana Ariskina, ortopeedia osakond, õde
Sigrid Roos, traumatoloogia osakond, õde
Rimma Perova, ortopeedia osakond, põetaja
Irina Nešpanova, traumatoloogia osakond, hooldaja
Merily Lass, ambulatoorne osakond, õde

Verekeskus
Eleri Heinastu, verekabinet, laborant

Ühendlabor
Triin Matvejev, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Airi Visamaa, kliinilise geneetika keskus Tallinnas, laborispetsialist õhenduskategoorias
Ly Soosaar, immuunanalüüsi osakonna, laborant
Anni Tammela, mikrobioloogia osakond, laborant

Androloogiakeskus
Kärt Maanas-Luhavee, androloogiakeskus, õde

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Kädi Kolga, 3. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Jekaterina Samorukova, anestesioloogia osakond, anesteesiaõde
Virge Raudmäe, 1. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Liisi Põldots, 2. intensiivravi osakond, intensiivraviõde
Kärt Hüdsi, lasteintensiivravi osakond, intensiivraviõde
Maarja Maisla, erakorralise meditsiini osakond, õde
Maili Sibul, 3. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Svetlana Borovik, anestesioloogia osakond, põetaja
Liia Laur, 1. intensiivravi osakond, intensiivravipõetaja
Lolyta Tilga, lasteintensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde
Kaisa Schmidt, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Merle Porosk, 2. intensiivravi osakond, intensiivravihooldusõde

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Helen Oper, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Natalja Luppova, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Merike Visnapuu, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Marina Reshetova, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Ksenia Ots, radio- ja onkoteraapia osakond, õde
Liis Randle, radio- ja onkoteraapia osakond, radioloogiatehnik
Marianne Mõistus, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Viive Kokk, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Tiiu Kiismann, radio- ja onkoteraapia osakond, põetaja

Kirurgiakliinik
Evelin Rõõmberg, lastekirurgia osakond, õde
Anneli Veermäe, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Lilian Kähi, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Annika Jantra, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Sirle Pung, veresoontekirurgia osakond, õde
Piret Tammela, abdominaalkirurgia osakond, õde
Svetlana Kajalina, lastekirurgia osakond, hooldusõde
Elvi Niukanen, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Anne Altma, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Silvi Tovt, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Sirje Rooväli, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Kopsukliinik
Merily Taur, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Kairi Toots, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Andela Kliimar, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, hooldaja
Marika Jusar, tuberkuloosiosakond, hooldaja

Kõrvakliinik
Epp Lilles, kõrvakliinik, õde
Agnes Tammemägi, kõrvakliinik, operatsiooniõde
Jelena Remets, kõrvakliinik, hooldaja

Lastekliinik
Elin Toomik, neonatoloogia osakond, õde
Ly Lutsar, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, õde
Viktoria Šatalina, ägedate infektsioonide osakond, õde
Heiske Priivits, üldpediaatria ja neuroloogia osakond, põetaja
Anneli Piir, neonatoloogia osakond, põetaja

Nahakliinik
Riti Saage, ambulatoorne osakond, õde

Naistekliinik
Olga Nikulina, naistenõuandla, õde
Enel Ploom, sünnitusosakond, ämmaemand
Ilme Pärn, naistenõuandla, ämmaemand
Ina Ossaar, sünnitusosakond, ämmaemand
Irina Porossova, günekoloogia osakond, hooldaja
Natalja Dulskas, naistenõuandla, hooldaja
Ülle Zimmermann, sünnitusosakond, põetaja

Närvikliinik
Jelena Gerassimova, neurokirurgia osakond, õde
Kaja Lestsepp, neuroloogia osakond, õde
Nadežda Ardaševa, neurokirurgia osakond, põetaja
Lea Erikson, neuroloogia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Vartui Bagdasarjan, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Karin Lindma, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Olga Gerassimova, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Kadri Härmson, operatsiooniosakond, põetaja
Rasmus Eist, operatsiooniosakond, põetaja
Valentina Lebedeva, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Svetlana Elbe, patoloogiaosakond, abiline

 

Psühhiaatriakliinik
Galina Treimut, ambulatoorne osakond, õde
Maarjo Rego, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, õde
Darja Kuzenkova, akuutosakond, õde
Jevgeni Kremm, akuutosakond, hooldaja
Tatjana Mihhailova, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Ruth Puksand, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja
Õilme Parksepp, üldpsühhiaatria keskus, õde
Kärolin Kajalaid, akuutosakond, psühholoog
Eve Tuvi, üldpsühhiaatria keskus, sekretär
Karmen Saul, laste- ja noorte vaimse tervise keskus, sotsiaaltöötaja

Radioloogiakliinik
Marika Malm, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Kristjan Noormets, maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Evelin Karu, Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Silvi Schmidt, Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Gea Koido, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Marilin Niilus, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, õde
Orisja Krepkova, nakkushaiguste osakond, õde
Sirje Kuus, gastroenteroloogia osakond, õde
Viive Kurvits, nefroloogia osakond, õde
Karin Tiik, ambulatoorne osakond, õde
Tamara Grištšenok, endoskoopiakeskus, õde
Inna Tõnissoo, gastroenteroloogia osakond, hooldaja
Karin Baumann, sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond, põetaja
Lea Parts, nefroloogia osakond, põetaja
Maie Brenner, nakkushaiguste osakond, põetaja
Lilian Raugmäe, endoskoopiakeskus, põetaja

Silmakliinik
Reet Valvas, silmakliinik, õde
Reelika Ljubajev, silmakliinik, õde
Anu Oha, silmakliinik, õde
Merlin Maa, silmakliinik, hooldaja
Tatjana Gromova, silmakliinik, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Eiko Roosimaa, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Riina Kutsar, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Maie Sepa, ambulatoorse taastusravi osakond, õde
Kristina Majuri, töötervishoiu osakond, õde
Eeva Hirv, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Anneli Liivapuu, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Veera Olefirenko, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja

Stomatoloogiakliinik
Kase Jana, lastestomatoloogia osakond, hambaarsti assistent
Anu Ploom, suukirurgia osakond, õde
Lea Pihla, suu- ja hambahaiguste osakond, õde
Tiina Kedder, hambaproteesikeskus, hambaarsti assistent

Südamekliinik
Kristi Lutsar, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Tiiu Roosimaa, kardiokirurgia osakond, õde
Kaisa Valk, kardioloogia osakond, õde
Svetlana Kovalenko, rütmihäirete osakond, õde
Siiri Krill, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja
Vaike Šuman, kardioloogia osakond, põetaja
Ülle Riener, erakorralise kardioloogia osakond, õde
Deevi-Johanna Voki, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Urve Lanno, ambulatoorne osakond, õde
Kätlin Paabo, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Irena Küts, kardiokirurgia osakond, hooldaja
Tatjana Killak, kardiokirurgia osakond, intensiivravipõetaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Jana Torga, ortopeedia osakond, õde
Tatjana Jefremova, traumatoloogia osakond, õde
Natalja Suits, ortopeedia osakond, põetaja
Maike Kink, traumatoloogia osakond, hooldaja
Anneli Truupõld, ambulatoorne osakond, õde

Verekeskus
Natalja Seljagina, vere konservatsiooni ja separeerimise osakond, õde

Ühendlabor
Sofia Aasmäe, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Maie Kopp, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant
Helle Pärnamaa, immuunanalüüsi osakond, laborant
Signe Tepper, mikrobioloogia osakond, laborant

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Kerli Rööpman, 3. intensiivravi osakond, õde
Oksana Puusta, anestesioloogia osakond, õde
Gerttu Naruski, 1. intensiivravi osakond, õde
Aire Lepp, 2. intensiiivravi osakond, õde
Kertu Lepla, lasteintensiivravi osakond, õde
Kristi Simso, erakorralise meditsiini osakond, õde
Lia Kozõreva, 3. intensiivravi osakond, põetaja
Terje Volmer, anestesioloogia osakond, põetaja
Marina Zaitseva, 1. intensiivravi osakond, põetaja
Tiina Kaag, lasteintensiivravi osakond, põetaja
Olga Jeldõševa, erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Tiina Semm, 2. intensiivravi osakond, põetaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Riina Põrk, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Andrei Vavilov, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Lemme-Liis Aruväli, radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Liisika Ojasaar, kirurgilise onkoloogia osakond, hooldaja
Leili Kõrgesaar, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Pille Leppik, radio-ja onkoteraapia osakond, hooldusõde

Kirurgiakliinik
Triin Kaldoja, lastekirurgia osakond, õde
Siiri Kanarik, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Mildret Allmann, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Siiri Kutsar, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Natalja Magarina, veresoontekirurgia osakond, õde
Ülle Maasing, abdominaalkirurgia osakond, õde
Ingrid Evisalu, ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja
Eda Amon, lastekirurgia osakond, hooldusõde
Kersti Kull, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Julia Gavrilenko, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, hooldaja
Jaana Tents, veresoontekirurgia osakond, põetaja
Tiiu Koort, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Kopsukliinik
Jane Olde, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Helje Lomp, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Helju Hankov, tuberkuloosiosakond, hooldaja
Marina Kangro, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond,hooldaja

Kõrvakliinik
Pille Vint, kuulmise kõnetamise osakond, õde
Terje Rosin, kirurgia osakond, operatsiooniõde
Marta Argel, kirurgia osakond, õde
Inga Popova, kirurgia osakond, põetaja

Lastekliinik
Olga Šveikina, ägedate infektsioonide osakond, õde
Kristina Salvere, neuroloogia ja neurorehabilitatsiooni osakond õde
Katri Paavel, laste ja noorukite allergiahaihuste keskus, õde
Kristiina Tamm, üldpediaatria osakond, õde
Olgha Tamm, laste ja noorukite allergiahaiguste keskus, põetaja
Andrea Engelbrecht, ägedate infektsioonide osakond, põetaja

Nahakliinik
Kristyna Harkmann, statsionaarne osakond, õde
Silja Sootla, statsionaarne osakonna, hooldaja

Naistekliinik
Ljubov Ivanova, günekoloogia osakond, õde
Larissa Kovaltšuk, naistenõuandla, õde
Helle-Mai Tabo, sünnitusosakond, ämmaemand
Kristiina Helimets, günekoloogia osakond, põetaja
Tea Piir sünnitusosakond, põetaja

Närvikliinik
Maria Gorbatš, neurokirurgia osakond, õde
Anneli Jaska, neurokirurgia osakond, õde
Svetlana Kukina, neurokirurgia osakond, põetaja
Renate-Maria Oja, neurokirurgia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Ulvi Nõu, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Diana Lutsik, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Mariets Steinberg, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Elis Tammoja, operatsiooniosakond, põetaja
Tiiu Koorits, operatsiooniosakond, põetaja
Ljubov Redkina, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Psühhiaatriakliinik
Tiiu Tali, ambulatoorne osakond, õde
Liili Saar, laste-ja noorte vaimse tervise keskus, õde
Hannes Leinola, akuutosakond, hooldaja
Kertu Raudla, akuutosakond, õde
Veronika Kannes, üldpsühhiaatria keskus, õde
Heidi Lang, üldpsühhiaatria keskus, hooldaja
Tuuli-Reet Taimalu, laste-ja noorte vaimse tervise keskus, hooldaja

Radioloogiakliinik
Greta Truvek, maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik
Tiina Räni, Maarjamõisa osakond, õde
Anari Põld, nukleaarmeditsiini osakond, õde
Riina Anslan, angiograafia osakond, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Kaili Makke, nefroloogia osakond, õde
Külli Miljukov, ambulatoorne osakond, õde
Marje Rebane, reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde
Meeli Luik, nakkushaiguste osakond, õde
Anne Eller, endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde
Maret Võsu, endokrinoloogia-gastroneteroloogia, põetaja
Monica Vaikmäe, nakkushaiguste osakond, põetaja
Kaidi Mäe, reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja
Milvi Kraus, nefroloogia osakond, põetaja

Silmakliinik
Monika Hani, statsionaarne osakond, õde
Liina Ojapalu, ambulatoorne osakond, õde
Monika Maasik, silmaoperatsiooni osakond, õde
Merle Lõhmus, statsionaarne osakond, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Svetlana Gromova, statsionaarse õendusabi osakond, õde
Maie-Õie Kuldmäe, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Maaja Mändma, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Anu Lill, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja
Aliis Laidver, sporditraumatoloogia keskus, õde
Irina Jelagina, ambulatoorse õendusabi osakond, õde
Rita Nõmmistu, statsionaarse õendusabi osakond, põetaja

Stomatoloogiakliinik
Karin Senka, lastestomatoloogia osakond, hambaarsti assistent
Aili Pastak, näo-lõualuudekirurgia osakond
Anna Ivtšenko, suu- ja hambahaiguste osakond, õde
Kaie Väiso, hambaproteesikeskus, õde

Südamekliinik
Kadri Vaan, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivraviõde
Siiri Sääsk, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Kristiina Leiten, kardioloogia osakond, õde
Juta Kibena, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Heike-Brit Rõss, kardiokirurgia osakond, intensiivravihooldaja
Monika Vodi, kardioloogia osakond, hooldaja
Aive Meus, kardiokirurgia osakond, õde
Kristina Sobchenko, ambulatoorne osakond, õde
Marianna Kravtšenko, erakorralise kardioloogia osakond, intensiivravihooldaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Maret Tobber, ortopeedia osakond, õde
Kaie Terasamaa, traumatoloogia osakond, õde
Aliide Luts, ortopeedia osakond, põetaja
Eva Asper, traumatoloogia osakond, hooldaja
Terje Ossip, ambulatoorne osakond, õde
Inge Sõmermaa, ambulatoorne osakond, hooldaja

Verekeskus
Merle Grossberg, laboriosakond, laborant

Ühendlabor
Peeter Toit, geneetikakeskus, laborant
Jane Urb, immuunanalüüsi osakond, laborant
Maiken Soosalu, lastekliiniku osakond, laborant
Liilija Verev, kliinilise keemia ja laboratoorse hematoloogia osakond, laborant

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Kristjan Lokk, pulmonoloogilise intensiivravi osakond, õde
Jevgenia Degtjarjuk, üldanestesioloogia osakond, õde
Galina Grigorjeva, üldintensiivravi osakond, õde
Sandra Sulev, neurointensiivravi osakond, õde
Olga Nikiforova, lasteintensiivravi osakond, õde
Piia Linnas, erakorralise meditsiini osakond, õde
Lia Kozõreva, pulmonoloogilise intensiivravi osakond, põetaja
Irina Niinepuu, üldanestesioloogia osakond, põetaja
Liia Laur, üldintensiivravi osakond, põetaja
Lolyta Tilga, lasteintensiivravi osakond, põetaja
Nele Rajasaar, neurointensiivravi osakond, hooldusõde
Urve Laanemaa, erakorralise meditsiini osakond, põetaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Olga Raudik, hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Marge Pani, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Aleksander Bernatski, kirurgilise onkoloogia osakond, õde
Jekaterina Okuneva, radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Liisika Ojasaar, kirurgilise onkoloogia osakond, põetaja
Tiina Kossinkova, kirurgilise onkoloogia osakond, hooldusõde
Piret Pütsepp, radio-ja onkoteraapia osakond, põetaja

Kirurgiakliinik
Diana Biedermann, lastekirurgia osakond, õde
Alla Astrahantseva, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Ruth Laanemets, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, õde
Anžela Rementsova, ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Sirje Rootalu, ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja
Merily Kook, abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Sigrid Kikkas, abdominaalkirurgia osakond, õde
Ludmilla Bedova, veresoontekirurgia osakond, õde
Eda Amon lastekirurgia osakond, hooldusõde
Vilja Kaseorg, uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja
Tatjana Gorenova, üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, hooldusõde
Kaire Moorlat, veresoontekirurgia osakond, põetaja

Kopsukliinik
Kristiina Mikson, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Ursula Lutsar, tuberkuloosiosakond osakond, õde
Monica Vaikmäe, tuberkuloosiosakond, hooldaja
Moonika Ilves, pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, põetaja

Kõrvakliinik
Riina Randvere, kuulmise kõnetamise osakond, õde
Žanna Petrušina, kirurgia osakond, operatsiooniõde
Kersti Taim, kirurgia osakond, õde
Ülle Pettai, kirurgia osakond, põetaja

Lastekliinik
Natalja Bodina, ägedate infektsioonide osakond, õde
Kaija Piller, neonatoloogia osakond, õde
Marina Feklistova, neuroloogia ja neurorehabilitatsiooni osakond õde
Kaire Kalda, üldpediaatrioa oskonad, õde
Katrin Kivivare, neonatoloogia osakond, põetaja
Merle Lukk, ägedate infektsioonide osakond, põetaja

Nahakliinik
Margit Roose, ambulatoorne osakond, õde
Ülle Mägila, statsionaarne osakond, hooldaja

Naistekliinik
Maris Raude, sünnitusosakond, ämmaemand
Kersti Maala, naistenõuandla, ämmaemand
Maria Piunova, günekoloogia osakond, õde
Julia Padar, günekoloogia osakond, põetaja
Kristyn Nurmela, sünnitusosakond, põetaja
Maris Raude, sünnitusosakond, ämmaemand

Närvikliinik
Ave Asur, neurokirurgia osakond, õde
Olga Pantelejeva, neurokirurgia osakond, õde
Valentina Nagel, neuroloogia osakond, põetaja
Jevgenia Solovjova neuroloogia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus
Riina Kahu, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Anne Kaarepere, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Piret Lepson, operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Urve Priks, operatsiooniosakond, põetaja
Galina Roht, operatsiooniosakond, põetaja
Ljudmila Kongi, sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Lia Kaasik, Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Psühhiaatriakliinik
Jekaterina Kužmitšova, lasteosakond, õde
Tuuli-Reet Taimalu, lasteosakond, hooldaja
Heidi Lang, psühhiaatriaosakond, hooldaja

Radioloogiakliinik
Ele Virolainen, Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde
Krista Sõgel, Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde
Annely Saareall, Maarjamõisa osakond, radioloogiaõde
Helve Kallas, Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Tatjana Malõševa, nefroloogia osakond, õde
Marje Rebane, reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde
Maive Rillo, reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde
Helbe Näpping, nakkushaiguste osakond, õde
Ele Klaus,õde ambulatoorne osakond, õdeMaive Rillo
Eve Kahr, reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja
Ljudmila Nikolajeva, endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, põetaja
Viie Jõks, nefroloogia osakond, põetaja
Anneli Juht nakkushaiguste osakond, põetaja

Silmakliinik
Kaddi Paavel, statsionaarne osakond, õde
Reelika Kübard, ambulatoorne osakond, õde
Janika Lind, silmaoperatsiooni osakond, õde
Inna Brozdina, statsionaarne osakond, hooldaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Helju Jänesmäe, õendushoolduse osakond, õde
Ester Karu, ambulatoorse taastusravi osakond, õde
Jelena Tšekanova, statsionaarse taastusravi osakond, õde
Aili Perova, õendushoolduse osakond, põetaja
Kersti Villa, õendushoolduse osakond, põetaja
Signe Paldrok, statsionaarse taastusravi osakond, põetaja

Stomatoloogiakliinik
Ester Grünthal, lastestomatoloogia osakond, õde
Kadri Saarma, hambaproteesikeskus, õde
Marina Nikulina, suu- ja hambahaiguste osakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Olümpiada Kuprianova, hambaproteesikeskus, meditsiiniseadmete hooldaja

Südamekliinik
Sirje Põder, erakorralise kardioloogia osakond, õde
Kaire Eespere, kardiokirurgia osakond, intensiivraviõde
Agnes Mikk, kardioloogia osakond, õde
Sirje Raid, kliinilise füsioloogia osakond, õde
Angela Tammekivi, kardiokirurgia osakond, intensiivravipõetaja
Malle Press, kardioloogia osakond, põetaja
Kaidi Rakko, kardiokirurgia osakond, õde
Maris Piilberg, kardioloogia osakond, õde
Merlin Arend. kardioloogia osakond, õde
Jana Juul, erakorralise kardioloogia osakond, intersiivraviõde
Siiri Kaasik, erakorralise kardioloogia osakond, internsiivravihooldaja
Agate Lambing, kardiokirurgia osakond, põetaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Diana Virumäe ortopeedia osakond, õde
Liisi Possul, traumatoloogia osakond, õde
Klaarika Liivat, ambulatoorne osakond, õde
Pärja Lodi, ortopeedia osakond, põetaja
Ülle Vanatalu, traumatoloogia osakond, hooldaja
Kaja Padumäe, ambulatoorne osakond, põetaja

Verekeskus
Triinu Rämmeld, laboriosakond, vanemlaborant

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik
Olga Nikiforova, õde
Merje Evert, õde
Maarja Kuslapuu, õde
Lili Koch, õde
Maria Reemets, õde
Kärt Karri, õde
Aili Aero, põetaja
Valentina Podgornaja, põetaja
Külli Kala, põetaja
Oksana Prottšenko, põetaja
Diana Lill, põetaja
Nele Rajasaar, põetaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Vadim Bogdanov, õde
Astrid Luik, õde
Olga Trelin, õde
Maire Laanesoo, õde
Ene Ostrat, põetaja
Signe Värav, põetaja
Nadilja Kirm, põetaja

Kirurgiakliinik
Anna Verjatina, õde
Kristel Kartau, õde
Jane Siimsoo, õde
Sirle Puidak, õde
Merle Seera, õde
Evelin Reinhold, õde
Jelena Fjodorova, põetaja
Merike Urbmets, põetaja
Sirje Šuman, põetaja
Kersti Kull, põetaja
Silvi Tovt, põetaja
Sirje Rootalu, põetaja

Kopsukliinik
Riita Oona, õde
Helje Lomp, õde
Helju Hankov, põetaja

Kõrvakliinik
Liis Lehtse, õde
Kristi Lokk, õde
Eerika Hani, põetaja

Lastekliinik
Annika Reiljan, õde
Olga Kovaltšuk, õde
Elve Kalda, õde
Maris Metsmägin, põetaja
Maire Arusoo, põetaja

Nahakliinik
Ruti Tõkke, õde
Eesi Adoson, põetaja

Naistekliinik
Moonika Pedosk, ämmaemand
Triinu Adlas, ämmaemand
Larissa Botšanova, ämmaemand
Olga Belova, põetaja
Annika Švetsova, põetaja
Kiira Ganitsõna, põetaja

Närvikliinik
Liide Palu, õde
Tiiu Paju, õde
Tiiu Kallaste, põetaja
Julia Sohhinova, põetaja

Operatsiooniteenistus
Ivi Siilbek. operatsiooniõde
Ele Erik. operatsiooniõde
Kadri Õnnis. operatsiooniõde
Tiiu Koorits, põetaja
Merle Meen, põetaja
Erika Teugjas, meditsiiniseadmete hooldaja

Patoloogiateenistus
Velve Aria, laborant
Tiina Kirss, laborant
Regina Raudsepp, laborant
Reet Terandi, laborant
Lia Kaasik, laborant
Heli Juuriste, laborant
Ülle Nurk, laborant
Svetlana Elbe, abiline

Psühhiaatriakliinik
Kersti Tamm, õde
Diana Boitsan, õde
Anu Tõnissoo, õde
Monika Punapart, õde
Laura Kalja, abiõde
Hannes Leinola, hooldaja
Marko Mesikäpp, hooldaja

Radioloogiakliinik
Jaanika Aasmäe, radioloogiatehnik
Liilia Vilja, radioloogiatehnik
Sirje Burk, radioloogiaõde
Anne Oja, radioloogiahooldaja

Sisekliinik
Riita Trilljärv, õde
Julia Püsijainen, õde
Mirjam Liibert, õde
Sigrid Lõõndre, õde
Külli Parts, õde
Helga Vatter, põetaja
Viivi Kivi, põetaja
Monica Hiiemäe, põetaja
Natalia Rüütel, põetaja

Silmakliinik
Hele Kruus, õde
Erika Kõvamaa, õde
Terje Viks, õde
Maret Kangur, põetaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Külli Pennar, õde
Julia Krivonožko, õde
Jaanika Hain, õde
Triin Maasikamäe, õde
Joel Koorep, põetaja
Aili Perova, põetaja
Regina Huopolainen, põetaja
Maie Kristerson, hooldusõde

Stomatoloogiakliinik
Sirli Ziruli, õde
Helle Ratassepp, õde
Loritta Bõžova, autoklaavija
Ritta Järveots, autoklaavija

Südamekliinik
Anne Hämäläinen, intensiivraviõde
Kristel Rohtlaan, intensiivraviõde
Maris Tooming, intensiivraviõde
Liia Raud, õde
Eha Kalberg, õde
Leili Harjus, õde
Ulvi Peebo, õde
Mari-Liis Kari, õde
Annika Talvik, õde
Zoja Tasak, põetaja
Valli Kaasiku, põetaja
Hiie Rehkli, põetaja
Nadezda Voilokova, intensiivravihooldusõde
Virve Kirs, intensiivravipõetaja
Triin Elmet, hooldaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Rita Mehine, õde
Kaie Terasmaa, õde
Pille Poolak, õde
Varvara Sangernebo, põetaja
Inge Sõmermaa, põetaja
Lehte Laansoo, hooldaja

Verekeskus
Kristiina Karu, laborispetsialist

Ühendlabor
Mare Jürgenson, õde
Natalja Boženok, laborispetsialist
Kadri Eomäe, laborant
Anneli Tann, laborant
Tiina Kala, laborant
Signe Ala, laborant
Margit Maasing, laborant

Anestesioloogia ja intensiivravi kliinik

Aili Aero pulmonoloogilise intensiivravi osakond, põetaja
Janika Hein üldintensiivravi osakond, õde
Kaire Tsäro erakorralise meditsiini osakond, õde
Katrin Kasepõld erakorralise meditsiini osakond, põetaja
Kristel Kivi üldanestesioloogia osakond, õde
Lolyta Tilga lasteintensiivravi osakond, põetaja
Marina Rudaš neurointensiivravi osakond, õde
Mirje Kristmann lasteintensiivravi osakond, õde
Olga Nikiforova pulmonoloogilise intensiivravi osakond, õde
Riina Haaviste üldanestesioloogia osakond, põetaja
Silja Raudsepp üldintensiivravi osakond, põetaja
Sirle Sauman neurointensiivravi osakond, põetaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

Age Särg radio-ja onkoteraapia osakond, õde
Anu Tiido onkoloogilise kirurgia osakond, õde
Inga Planken radio-ja onkoteraapia osakond, hooldaja
Leili Kõrgesaar hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja
Liidia Rätte onkoloogilise kirurgia osakond, hooldaja
Marika Mõtus hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, õde
Viive Kokk hematoloogia ja luuüdi transplantatsiooni osakond, põetaja

Kirurgiakliinik

Annika Jantra ambulatoorse kirurgia osakond, õde
Annika Ploom uroloogia ja neerusiirdamise osakond,õde
Auli Kirtsi veresoontekirurgia osakond, õde
Elvi Niukkanen abdominaalkirurgia osakond, põetaja
Ingrid Evisalu ambulatoorse kirurgia osakond, põetaja
Irma Balalajeva üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, põetaja
Jelena Gerasjova lastekirurgia osakond, õde
Leili Matsmann lastekirurgia osakond, põetaja
Maria Uuemäe abdominaalkirurgia osakond, õde
Mirje Jürgenson üldkirurgia ja plastikakirurgia osakond, õde
Nadežda Armus veresoontekirurgia osakond, põetaja
Vilja Kaseorg uroloogia ja neerusiirdamise osakond, põetaja

Kopsukliinik

Kristin Palmipuu pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde
Moonika Ilves pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, põetaja
Nelli Salõkina pulmonoloogia ja torakaalkirurgia osakond, õde

Kõrvakliinik

Kersti Juhanson kirurgia osakond, õde
Sille Ilus kirurgia osakond, õde
Taimi Kerge kirurgia osakond, põetaja

Lastekliinik

Jelena Vestmann laste ja noorukite arendus ja taastusravi keskus, hooldaja
Juta Ernits neonatoloogia osakond, õde
Marina Martõnenko ägedate infektsioonide osakond, õde
Olga Laumets laste ja noorukite allergiakeskus, hooldaja
Riina Rešetova laste ja noorukite allergiahaiguste keskus, õde

Nahahaiguste kliinik

Karin Roggenbaum statsionaarne osakond, õde
Uuve Pajuleht statsionaarne osakond, hooldaja

Naistekliinik

Aire Täär sünnitusosakond, ämmaemand
Irina Vannik sünnitusosakond, ämmaemand
Nadežda Aleksandrova günekoloogia osakond, õde
Rita Konstantinova günekoloogia osakond, hooldaja
Tatjana Davõdik naistenõuandla, hooldaja

Närvikliinik

Aime Kukk neuroloogia osakond, õde
Annika Eelmäe neuroloogia osakond, hooldusõde
Kristiina Kangur neurokirurgia osakond, õde
Õime Mägila neurokirurgia osakond, põetaja

Operatsiooniteenistus

Ilona Perk operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Katrin Uueni operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Merle Meen operatsiooniosakond, põetaja
Natalia Pärn sterilisatsiooniosakond, meditsiiniseadmete hooldaja
Piret Lepson operatsiooniosakond, operatsiooniõde
Tiiu Koorits operatsiooniosakond, põetaja

Patoloogiateenistus

Regina Raudsepp Maarjamõisa patoloogiaosakond, laborant

Psühhiaatriakliinik

AnethTuurmaa lasteosakond, tegevusjuhendaja
Astrid Valdmann psühhiaatriaosakond, õde
Diana Bointšan lasteosakond, õde
Galina Treimut ambulatoorne osakond, õde
Gerli Hiienurm akuutosakond, õde
Iie Šadeiko psühhiaatria osakond, hooldaja
Ivi Obzinis akuutosakond, sotsiaaltöötaja
Margus Bunder akuutosakond, hooldaja
Marin Rändur psühhiaatria osakond, füsioterapeut
Silja Hämalainen lasteosakond, hooldaja
Ülle Lõhmus psühhiaatria osakond, sekretär

Radioloogiakliinik

Epp Linnasmägi nukleaarmeditsiini osaond. radioloogiatehnik
Karin Vahtra angiograafia osakond, operatsiooniõde
Liivi Asukül Maarjamõisa osakond, radioloogiahooldaja
Mirel Takis Maarjamõisa osakond, radioloogiatehnik

Silmakliinik

Merle Lõhmus statsionaarne osakond, hooldaja
Sirje Raja statsionaarne osakond, õde

Sisekliinik

Anneli Jaska endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, õde
Ave Kadai nefroloogia osakond, õde
Katrin Puurmaa nakkushaiguste osakond, õde
Kristi Loos reumatoloogia-sisehaiguste osakond, õde
Külli Ottin ambulatoorne osakond, õde
Monica Vaikmäe nakkushaiguste osakond, põetaja
Natalia Rüütel nefroloogia osakond, põetaja
Viivi Kivi endokrinoloogia-gastroenteroloogia osakond, põetaja
Ülle Rebane reumatoloogia-sisehaiguste osakond, põetaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Anne Põder õendushoolduse osakond, koduõde
Eve Kivimäe ambulatoorse taastusravi osakond, füsiaatriaõde
Juta Roop õendushoolduse osakond, õde
Olga Voltšok ambulatoorse taastusravi osakond, hooldaja
Piia Kotselainen statsionaarse taastusravi osakond, põetaja
Regina Huopalainen õendushoolduse osakond, põetaja
Ruth Saluorg statsionaarse taastusravi osakond, õde
Õie Joosepson õendushoolduse osakond, põetaja

Stomatoloogiakliinik

Aili Suurniit lastestomatoloogia osakond, assistent
Katrin Mällo suukirurgia osakond, õde
Lana Parmann suu- ja hambahaiguste osakond, õde
Maarika Mežults suukirurgia osakond, abiline

Südamekliinik

Aleksandra Golubtsova erakorralise kardioloogia osakond, õde
Annika Thomson kliinilise füsioloogia osakond, õde
Birgit Nädal ambulatoorne osakond, õde
Helbe Puis erakorralise kardioloogia osakond, põetaja
Kadi Oras rütmihäirete osakond, õde
Kadi Päri kardiokirurgia osakond, õde
Leila Raulinaitine kardioloogia osakond, põetaja
Tatjana Jušinski erakorralise kardioloogia osakond, õde
Tatjana Killak kardiokirurgia osakond, põetaja
Tiina Pukk kardioloogia osakond, õde
Tiiu Roosimaa kardiokirurgia osakond, õde
Urve Tuula kliinilise füsioloogia osakond, põetaja
Ülle Vihm kardiokirurgia osakond, põetaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

Anneli Truupõld ambulatoorne osakond, õde
Gaddy Ude traumatoloogia osakond, õde
Kaja Padumäe ambulatoorne osakond, põetaja
Kristi Puul ortopeedia osakond, õde
Nadežda Kruglova ortopeedia osakond, põetaja
Niina Uljanova traumatoloogia osakond, põetaja

Verekeskus

Juta Vähi verekomponentide väljastamise osakond, laborant

Ühendlabor

Inkeri Ansip immuunanalüüsi osakond, laborant
Maile Kivi Tartu Geneetikakeskus, laborispetsialist
Mailis Paide lastekliiniku osakond, laborant
Signe Tepper mikrobioloogia osakond, laborant
Svetlana Kašnikova Tallinna Geneetikakeskus, õde
Tatjana Valdas kliinilise keemia osakond, laborant
Tiina Priimägi lab. hematoloogia ja üldkliiniliste analüüside osk, laborant
Vilma Raamat lab. hematoloogia ja üldkliiniliste analüüside osk, laborant

 

Kliinikum tänab Teid olulise panuse eest

õendusabi kvaliteedi arendamisel:

Siiri Telling
Elve Nykänen
Piret Kähi
Tuuli Laeneste

kutseala arendamisel:

Liina Raal
Lili Koch
Kaire Jugar
Tiina Torma
Siiri Põllumaa
Leila Tähnas
Ruth Villik
Irina Lampinen
Tiina Kirss
Monika Siruli

teenuste arendamisel:

Pirgi Petolai
Irene Zaslavskaja
Tiia Kõivist
Ljubov Garmanova
Ketlin Veeväli
Irina Tihhonova
Kristina Oja

patsiendiõpetuse arendamisel:

Raissa Andrejeva
Eva Kopli Wills
Piret Tammela
Margit Roose
Anne Ilves
Sirje Bunder
Agnes Anton
Kadri Piir
Triin Kasesalu

personalikoolituse arendamisel:

Viive Kaalep
Marika Järveots
Ljudmilla Linnik
Triin Kaldoja
Katrin Viik
Tiia Johannes
Birgit Aumeste
Kerstin Vider

kvaliteetse õendusabi osutamisel:

Inga Roosimaa
Irina Sagadi
Egle Kalnapenkis
Raili Sepp
Kadi Päri
Kristel Tigasson
Ave Kaasik
Olga Põldoja
Ly Lutsar
Hele Rüga
Kairi Sokk
Mai Kangro
Anne Vassiljeva
Katrin Roomets
Helju Jänesmäe
Tatjana Ariskina
Ingrid Kilter

kauaaegse ja eduka juhtimise eest:

Riina Tiido
Meeli Solnik

eduka juhtimise ja arendustegevuse eest:

Kaja Hurt
Marika Tamm
Piret Vider
Reet Tohvre
Ingrid Liimand

sotsiaaltöö edendamisel:

Helve Maripuu

Kliinikum tänab Teid olulise panuse eest

Õendusabi kvaliteedi arendamisel
Anita Priks
Tatjana Oolo
Jane Freimann
Maarit Maimets
Svetlana Kalmaznina
Külli Uibo
Pille Mee
Marika Metsoja

Patsiendiõpetuse arendamisel
Piret Vider
Marika Kukk
Signe Koort
Kersti Jüriado
Reet Tohvre
Karina Lõhmus
Inga Lepp
Galina Treimut
Alla Astrahantseva

Kutsealade ja teenuste arendamisel
Aivar Orav
Agnes Tammemägi
Tiia Johannes
Agnes Anton
Annela Luht
Maie Pikkmaa
Marika Kukk
Viia Viirsalu
Valve Merisalu
Kadri Saarma
Ene Hansing
Siiri Puru
Maimu Kask
Ene Olt
Juta Ernits
Marika Rudi
Katri Šinkarev
Marika Laisaar
Karin Raven
Liina Raal
Siiri Viira
Kristyna Harkmann
Külli Passel
Pille Teesalu
Aira Aleksejeva
Kadi Tarasova
Lia Kaasik
Ly Sisask
Merje Jakobson

Personalikoolituse arendamisel
Ilona Pastarus
Jaana Veski
Marina Beljaev
Ljudmila Reimand
Daisi Nõmmik
Tiina Teder
Ljudmila Linnik

Sotsiaaltöö arendamisel
Maarika Tisler
Merle Pahk
Terje Tätte

Anestesioloogia- ja intensiivravi kliinik

Heidi Taggel, õde
Tatjana Matvejeva, õde
Dagmar Kamla, õde
Oksana Dmitrijeva, õde
Liidia Marinova, õde
Irina Pesta, õde
Maie Kransiveer, õde
Piret Telgma, õde
Tiina Tikkop, õde
Eve Sarja, õde
Kersti Vaarand, hooldustöötaja
Marina Kiisk, hooldustöötaja
Tiina Aru, hooldustöötaja
Marina Durneva, hooldustöötaja
Aliis Kiudorf, hooldustöötaja
Dagmar Uibo, hooldustöötaja
Heete Voore, hooldustöötaja
Ülle Meos, hooldustöötaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik

Helle Viitak, õde
Jane Sõukand, õde
Karin Lindma, õde
Age Särg, õde
Helle Neissar, õde
Külli Kuntus, hooldustöötaja
Tiina Nilp, hooldustöötaja
Irina Notberg, hooldustöötaja
Maie Smirnova, hooldustöötaja
Ljudmila Stupak, hooldustöötaja

Südamekliinik

Anu Karu, õde
Malle Põllusaar, õde
Elviira Vonsovitš, õde
Ester Kirs, õde
Marian Ruusmaa, õde
Kaidi Rakko, õde
Ene Ranne, hooldustöötaja
Külli Nisloni, hooldustöötaja
Tiiu Soonvald, hooldustöötaja
Anželina Teppan, hooldustöötaja

Kirurgiakliinik

Larissa Jaguson, õde
Eleonora Kamenik, õde
Riina Kaur, õde
Olga Põldoja, õde
Erle Orav, õde
Anžela Rementsova, õde
Urve Hanson, hooldustöötaja
Linda-Emilie Pikkat, hooldustöötaja
Linda Kiisk, hooldustöötaja
Mare Bek, hooldustöötaja
Irija Linde, hooldustöötaja
Sirje Rootalu, hooldustöötaja

Kopsukliinik
Jane Olde, õde
Ursula Lutsar, õde
Silka Haaviste, hooldustöötaja
Marina Michelson, hooldustöötaja

Kõrvakliinik
Gaili Rekker, õde
Zinaida Loot, hooldustöötaja

Lastekliinik
Sirle Kilk, õde
Merike Visnapuu, õde
Piret Oras, hooldustöötaja
Anneli Piir, hooldustöötaja

Nahahaiguste kliinik

Eda Toomeos, õde
Ljubov Garmanova, õde
Sirje Annok, hooldustöötaja
Tiiu Astmäe, hooldustöötaja

Naistekliinik
Nadežda Aleksandrova, õde
Moonika Pedosk, õde
Eevi Vardja, õde
Irina Guljajeva, hooldustöötaja
Liivi Sulg, hooldustöötaja

 

Närvikliinik
Ljudmilla Vogulkina, õde
Kaja Lestsepp, õde
Ulvi Nõu, õde
Maire Otsa, hooldustöötaja
Raili Herem, hooldustöötaja
Kersti Laas, hooldustöötaja

Operatsiooniteenistus
Marika Kiudmaa, õde
Mariets Steinberg, õde
Ljudmilla Vähi, hooldustöötaja
Aurika Grigorjeva, hooldustöötaja

Silmakliinik
Ene Sinisaar, õde
Merlin Kokk, hooldustöötaja

Sisekliinik

Helbe Näpping, õde
Mariliis Parm, õde
Aino Luik, õde
Anne Eller, õde
Siiri Aidla, õde
Ellen Kauts, hooldustöötaja
Maie Brenner, hooldustöötaja
Irina Turko, hooldustöötaja
Urve Uus, hooldustöötaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Liia Ilves, õde
Evelin Kriisa, õde
Helena Hodanjonok, õde
Helena Naan-Saviauk, õde
Pille Poolak, hooldustöötaja
Hilja Möller, hooldustöötaja
Eeva Hirv, hooldustöötaja

Stomatoloogia kliinik
Kadri Piir, õde
Õnne Zeiger, õde
Heivi-Markit Altraja, õde
Anu Ploom, õde
Siiri Matela, õde
Liia Ainson, hooldustöötaja
Maili Kala, hooldustöötaja
Svetlana Johanson, hooldustöötaja
Lana Parmann, hooldustöötaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Ingrid Kilter, õde
Taavi Gens, õde
Maris Mikksaar, õde
Heli Sammalkivi, hooldustöötaja
Maire Kask, hooldustöötaja
Marja Ehrstein, hooldustöötaja

Verekeskus
Taisi Täheste, laborant

Ühendlabor
Eva Toit, laborant
Liidia Vachtel, laborant
Kadri Loigu, laborant
Kristin Lään, laborant
Signe Tepper, laborant
Katrin Preiman, laborant
Kerstin Vider, laborant
Ly Osula, laborant
Mare Jürgenson, laborant
Galina Ilves, hooldustöötaja
Reet Tikso, hooldustöötaja

 

Anestesioloogia- ja intensiivravi kliinik
Heidi Taggel, õde
Jelena Spasova, õde
Krista Jõgela, õde
Astrid Luik, õde
Kristel Kivi, õde
Jaana Veski, õde
Raili Sommer, õde
Annely Grossthal, õde
Siiri Viira, õde
Ingrid Kondimäe, õde
Kersti Vaarand, hooldustöötaja
Marina Zaitseva, hooldustöötaja
Urve Meen, hooldustöötaja
Ene Kuusik, hooldustöötaja
Eve Kaur, hooldustöötaja
Anu Kütt, hooldustöötaja
Maarika Engel, hooldustöötaja
Aita Štein, hooldustöötaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Piret Siim, õde
Kristi Saar, õde
Urve Tuul, õde
Annely Pihu, õde
Kristi Läänesaar, õde
Ele Erik, õde
Heli Vaher, hooldustöötaja
Liidia Puidak, hooldustöötaja
Maret Urm, hooldustöötaja
Helve Aava, hooldustöötaja

Südamekliinik
Egne Aun, õde
Sirje Põder, õde
Marge Reiss, õde
Niina Kansvei, õde
Sirje Viik, õde
Kadi Päri, õde
Margit Oja, õde
Elo Krillo-Sink, õde
Leila Raulinaitine, hooldustöötaja
Virve Kirs, hooldustöötaja
Maire Kärner, hooldustöötaja
Natalia Rüütel, hooldustöötaja
Hiie Rehkli, hooldustöötaja

Kirurgiakliinik

Jelena Hrapova, õde
Riinu Reila, õde
Merili Lumi, õde
Ave Kaasik, õde
Jelena Lepik, õde
Merily Kook, hooldustöötaja
Anne Altma, hooldustöötaja
Martin Kurg, hooldustöötaja
Anneli Melts, hooldustöötaja
Mari Vään, hooldustöötaja

Kopsukliinik
Riina Villemson, õde
Marina Jegorina, õde
Moonika Ilves, hooldustöötaja
Irja Mendrik, hooldustöötaja

Kõrvakliinik
Pirgi Petolai, õde
Ülle Pettai, hooldustöötaja

Lastekliinik
Galina Redkina, õde
Piret Mällo, õde
Katri Paavel, õde
Sigrid Lõõndre, õde
Ljubov Tarassenkova, hooldustöötaja
Heli Lange, hooldustöötaja
Aita Nilov, hooldustöötaja

Nahahaiguste kliinik
Jelena Lüter, õde
Uuve Pajuleht, hooldustöötaja

Naistekliinik
Pille Toode, õde
Svetlana Tsarjova, õde
Ingrid Tideman, õde
Ülle Linnas, hooldustöötaja
Milvi Talma, hooldustöötaja

Närvikliinik
Helle Otter, õde
Hele-Reet Leego, õde
Olga Jakobi, õde
Õime Mägila, hooldustöötaja
Raili Herem, hooldustöötaja
Aime Toom, hooldustöötaja

Operatsiooniteenistus
Valve Merisalu, õde
Katrin Uueni, õde
Kaja Koitsaar, hooldustöötaja
Tiiu Jamalainen, hooldustöötaja

Patoloogiateenistus
Viive Mägi
Triinu Kuuba

Psühhiaatriakliinik
Eve Krõlova, õde
Marge Sägi, õde
Ere Jaagu, õde
Tiiu Annus, hooldustöötaja
Margit Lenk, hooldustöötaja
Heidi Lang, hooldustöötaja

Radioloogiateenistus
Koidu Valend, õde
Olga Kirsimäe, õde
Imbi Ojaste, õde
Helve Kallas, hooldustöötaja

Silmakliinik
Signe Koort, õde
Koidu Varinurm, hooldustöötaja

Sisekliinik
Meeli Luik, õde
Mariliis Parm, õde
Karin Tiik, õde
Merle Õispuu, õde
Veronika Loost, õde
Veera Kozõrkova, hooldustöötaja
Irina Turko, hooldustöötaja
Helgi Unt, hooldustöötaja
Reet Peetso, hooldustöötaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Inge Hindok, õde
Tiiu Karusaar, õde
Helene Tensing, hooldustöötaja
Evelin Avi, hooldustöötaja
Helgi Schmidt, hooldustöötaja
Astrid Tamm, hooldustöötaja
Piia Kotselainen, hooldustöötaja
Annika Veikesaar-Suur, hooldustöötaja

Stomatoloogia kliinik
Airi Ott, õde
Eha Väinänen, õde
Katrin Mällo, õde
Eve Ilves, õde
Natalja Štefan-Sõrra, õde
Maili Kala, hooldustöötaja
Helgi Õunapuu, hooldustöötaja
Lana Parmann, hooldustöötaja
Viive Etti, hooldustöötaja
Tiina Kedder, hooldustöötaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Evi Eilsen, õde
Anneli Truupõld, õde
Margit Lillo, õde
Maire Vardanian, hooldustöötaja
Ljudmila Ermel, hooldustöötaja
Helve Rebane, hooldustöötaja

Verekeskus
Maarika Dapon, laborant

Ühendlabor
Kaie Hõlpus, õde
Maie Vahur, õde
Esta Uibo, õde
Signe Tepper, õde
Inkeri Ansip, õde
Kaidi Vanem, õde
Kadri Eomäe, õde
Margit Maasing, õde
Ülle Meos, õde
Anneli Tann, õde
Kadi Varb, õde
Triinu Temberg, õde
Malle Schasmin, hooldustöötaja
Inge Tee, hooldustöötaja

Anestesioloogia- ja intensiivravi kliinik
Silja Saarepuu, õde
Koidula Trummer, õde
Olga Sepp, õde
Oksana Nikolajenko, õde
Lilia Lepik, õde
Raili Sommer, õde
Helika Urbla, õde
Irina Kunakova, õde
Ingrid Kondimäe, õde
Tiina Tikkop, õde
Kersti Vaarand, hooldustöötaja
Marina Kiisk, hooldustöötaja
Iraida Prokofjeva, hooldustöötaja
Valentina Galitsõna, hooldustöötaja
Aliis Klindirf, hooldustöötaja
Silvi Roosiväli, hooldustöötaja
Tiiu Kelder, hooldustöötaja
Leili Poogen, hooldustöötaja

Hematoloogia-onkoloogia kliinik
Kaire Jugar, õde
Raissa Andrejeva, õde
Karin Lindma, õde
Marina Raig, õde
Olga Trelin, õde
Natalja Rumm, hooldustöötaja
Merle Meen, hooldustöötaja
Elve Nuuma, hooldustöötaja
Tiiu Kiismann, hooldustöötaja

Kardioloogiakliinik
Merje Evert, õde
Egle Jõesuu, õde
Anne Allaste, õde
Ulvi Peebo, õde
Kadi Oras, õde
Helbe Puis, hooldustöötaja
Malle Press, hooldustöötaja
Urve Hanson, hooldustöötaja

Kardiovaskulaar-torakaalkirurgiakliinik

Angela Schmidt, õde
Tiiu Roosimaa, õde
Tatjana Killak, hooldustöötaja
Ülle Vihm, hooldustöötaja

Kirurgiakliinik
Alla Astrahantseva, õde
Marina Šatova, õde
Piret Tammela, õde
Kristel Tigasson, õde
Lea Žoržoliani, õde
Sirje Uus, hooldustöötaja
Kristina Zabolotskaja, hooldustöötaja
Tatjana Juudas, hooldustöötaja
Evi Kütt, hooldustöötaja
Maret Visk, hooldustöötaja

Kopsukliinik
Riita Oona, õde
Tamara Toomeoks, õde
Larissa Lindmets, hooldustöötaja
Helju Hankov, hooldustöötaja

Kõrvakliinik
Kersti Taim, õde
Ljudmilla Balanenkova, hooldustöötaja

Lastekliinik
Kristi Käst, õde
Jelena Aleksandrova, õde
Monika Hani, õde
Tiiu Vaher, õde
Antonina Ivanova, hooldustöötaja
Jelena Karv, hooldustöötaja
Piret Oras, hooldustöötaja

Nahahaiguste kliinik
Jelena Lüter, õde
Uuve Pajuleht, hooldustöötaja

Naistekliinik
Anne Pukson, õde
Svetlana Nilbe, ämmaemand
Taissia Pahhomova, ämmaemand
Helin Aavakivi, hooldustöötaja
Kristina Kuropatkina, hooldustöötaja

Närvikliinik
Triin Lembra, õde
Hele-Reet Leego, õde
Tiiu Sauma, õde
Tea Piir, hooldustöötaja
Terje Kose, hooldustöötaja
Sirje Pähn, hooldustöötaja

Operatsiooniteenistus
Irina Lampinen, õde
Katrin Uueni, õde
Tiiu Koorits, hooldustöötaja
Ludmilla Kongi, hooldustöötaja

Patoloogiateenistus
Kersti Kiriling
Teivi Roomets

Psühhiaatriakliinik
Tuuli Viljak, õde
Karmen Luht, õde
Birgit Aumeste, õde
Andrus Elblaus, hooldustöötaja
Aleksandra Šarapova, hooldustöötaja
Marko Mesikäpp, hooldustöötaja

Radioloogiateenistus
Tiiu Järve, õde
Niina Enno, õde
Maie Kuusmann, õde
Silvi Schmidt, hooldustöötaja

Silmakliinik
Natalja Mõttus, õde
Maret Kangur, hooldustöötaja

Sisekliinik
Külli Parts, õde
Pirgit Palk, õde
Aino Luik, õde
Maive Rillo, õde
Ruth Villik, õde
Lea Parts, hooldustöötaja
Irina Turko, hooldustöötaja
Ene Rammul, hooldustöötaja

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik
Ljubov Mogiljova, õde
Ilme Raid, õde

Stomatoloogia kliinik
Galina Pšenitšnaja, õde
Siiri Matela, õde
Anu Ploom, õde
Ester Grünthal, õde
Irina Jürima, õde
Viive Etti, hooldustöötaja
Lea Pihla, hooldustöötaja
Jana Kase, hooldustöötaja
Liivia Ivanova, hooldustöötaja

Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik
Ulve Arestov, õde
Jelena Jermanok, õde
Lissel Venno, õde
Galina Homenskaja, hooldustöötaja
Pärja Lodi, hooldustöötaja
Angelina Tsvetkova, hooldustöötaja

Verekeskus
Marika Kuusik, õde

Ühendlabor
Kersti Anijärv, õde
Manus Olesk, õde
Kaarin Orason, õde
Tiia Kirs, õde
Inkeri Ansip, õde
Jane Urb, õde
Küllike Koppel, õde
Tiina Priimägi, õde
Tatjana Valdas, õde
Maie Noorkõiv, õde
Riin Klade, õde
Kristi Palo, õde
Helju Uudel, hooldustöötaja
Mari Uri, hooldustöötaja

Anestesioloogia- ja intensiivravi kliinik

Heidi Taggel
Tiina Tikkop
Anu Tiido
Jana Hinn
Raili Sommer
Silja Allas
Aili Soosalu-Joosing
Ingrid Kondimäe

Hematoloogia-onkoloogiakliinik

Ave Lehtsaar
Helin Lutskin
Marika Mõtus
Elvi Ots
Anastasia Vichmann
Mai Ilves

Kardioloogiakliinik

Katrin Hanno
Renna Põlla
Kairi Alp
Urve Lanno

Kardiovaskulaar-torakaalkirurgiakliinik

Anneli Arula
Maarika Janno

Kirurgiakliinik

Ljubov Bõstrova
Marika Kendrali

Kopsukliinik

Ruth Sadam
Laine Uggur

Kõrvakliinik
Triin Kaup

Lastekliinik

Marika Sepp
Irene Zaslavskaja
Svetlana Zvarõtš

Nahahaiguste kliinik
Jelena Lüter

Naistekliinik

Galina Vassiljeva, ämmaemand
Ilona Meier

Närvikliinik

Kristiina Kangur
Helen Prants
Elve Kalberg

Psühhiaatriakliinik

Tuuli Viljak
Ruth Tohvre
Ulve Eriste

Silmakliinik

Maimu Kask

Sisekliinik

Alla Olefirenko
Sirje Männiste
Viive Kurvits
Evelin Juhkam
Külli Parts

Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

Linda Aimse
Leili Punt

Stomatoloogia kliinik

Urve Urazgalieva
Katrin Mällo
Heivi-Markit Altraja
Irina Jürima
Kristi Kommusaar

Traumatoloogia ja ortopeediakliinik

Signe Padar
Merle Lahe
Jelena Jermanok

Operatsiooniteenistus

Anne Kaarepere

Patoloogiateenistus

Ülle Nurk
Merje Jakobson

Radioloogiateenistus

Tiiu Nõmmik
Hele Laaneleht
Tiiu Nõmmik

Verekeskus
Triinu Rammeld, laborant

Ühendlabor

Signe Ala, laborant
Ingrid Orav, laborant
Liia Kännaste, laborant
Zenta Kuusiku, laborant
Jaanika Pajuste, laborant
Karita Toom, laborant
Kadi Varb, laborant
Anneli Tann, laborant
Ülle Meos, laborant
Sofia Aasmäe, laborant
Ester Vaade, laborant
Kadri Eomäe, laborant