Geneetika ja personaalmeditsiini kliinik

Geneetika ja personaalmeditsiini kliinik alustas tööd 1. märtsil 2022. Kliiniku eesmärk on olla juhtivaks regionaalseks kliinilise geneetika keskuseks, kus on põimunud parim kliiniline praktika, innovatsiooniline arendustegevus, lai geneetika alane õppetöö kõigile tasanditele ja interdistsiplinaarne teadustöö.

Link kodulehele: https://www.kliinikum.ee/geneetika/
E-posti aadress: geneetikainfo@kliinikum.ee

L. Puusepa 2, 50406 Tartu
Hariduse 6, 10119 Tallinn

Osakonnajuht | Karit Reinson | 5331 9170 | karit.reinson@kliinikum.ee

Kliiniline geneetika Tartus
Vanemarst-õppejõud | Tiia Reimand | 731 9497 |
Sekretär | Sirje Saarna | 731 9491 | sirje.saarna@kliinikum.ee

Kliiniline geneetika Tallinnas
Meditsiinigeneetik | Laura Roht | 5331 9065| laura.roht@kliinikum.ee
Sekretär | Kätlin Kraavik | 731 9170 | katlin.kraavik@kliinikum.ee

Vastuvõtud toimuvad:

Tartus, L. Puusepa 2, 50406
Vaata kaarti / Kuidas tulla
Registaratuur/sekretär:
+372 731 9491

Tallinnas, Hariduse 6, 10119
Vaata kaarti / Kuidas tulla
Registratuur/sekretär:
+372 731 9170
+372 5331 9174

Osakonnajuht | Tiina Kahre | 731 9488 | tiina.kahre@kliinikum.ee
Sekretär | Anu Fuchs-Otti | 731 9455 | anu.fuchs-otti@kliinikum.ee
Juhtiv bioanalüütik | Eret Orumaa | 731 9496 | eret.orumaa@kliinikum.ee

Molekulaardiagnostika labor | laborispetsialistid | 731 9487
Tsütogeneetika labor | Vanemlaborispetsialist | Pille Tammur | 731 9496 | pille.tammur@kliinikum.ee 
Ainevahetushaiguste labor | Laborispetsialist | Hardo Lilleväli | 731 9485 | hardo.lillevali@kliinikum.ee  
Geneetika labor Tallinnas | Laborispetsialist | Tiiu Roovere | 731 9173 | tiiu.roovere@kliinikum.ee

Sander Pajusalu
Kliinikujuht
Tel: 731 9537
sander.pajusalu@kliinikum.ee

Külli Kevväi
Sekretär
Tel: 731 9310
kulli.kevvai@kliinikum.ee