Geneetika ja personaalmeditsiini kliinik

L. Puusepa 2, 50406 Tartu

Link kodulehele: https://www.kliinikum.ee/geneetikakeskus/

Geneetika ja personaalmeditsiini kliinik alustas tööd 1. märtsil 2022. Kliiniku eesmärk on olla juhtivaks regionaalseks kliinilise geneetika keskuseks, kus on põimunud parim kliiniline praktika, innovatsiooniline arendustegevus, lai geneetikaalane õppetöö kõigile tasanditele ja interdistsiplinaarne teadustöö.

L. Puusepa 2, Tartu
Hariduse 6, Tallinn

Tartus, aadressil Puusepa 2, I korrus

Geneetiku vastuvõtule saab registreeruda telefonil 731 9491 perearsti või erialaspetsialisti saatekirja alusel:

  • rasedad
  • päriliku haiguse kahtlustega patsiendid
  • kinnitatud pärilike haigustega patsiendid
  • lastetud paarid
  • onkogeneetika vastuvõtt

Tallinnas, aadressil Hariduse 6, V korrusel

Geneetiku vastuvõtule saab registreeruda telefonil 731 9170 perearsti või erialaspetsialisti saatekirja alusel:

  • rasedad
  • päriliku haiguse kahtlustega patsiendid
  • kinnitatud pärilike haigustega patsiendid
  • lastetud paarid
  • onkogeneetika vastuvõtt

Osakonnajuht | Karit Reinson | 731 9172 | karit.reinson@kliinikum.ee
Sekretär | Sirje Saarna | 731 9491 | sirje.saarna@kliinikum.ee

L. Puusepa 2

Osakonnajuht | Tiina Kahre | 731 9488 | tiina.kahre@kliinikum.ee    
Juhtiv bioanalüütik | Eret Orumaa | 731 9496 | eret.orumaa@kliinikum.ee  

Vanemlaborispetsialist (tsütogeneetika labor) | Pille Tammur | 731 9496 | pille.tammur@kliinikum.ee 
Laborispetsialist (ainevahetushaiguste labor) | Hardo Lilleväli | hardo.lillevali@kliinikum.ee  
Geneetika labor Tallinnas | Tiiu Roovere | tiiu.roovere@kliinikum.ee

L. Puusepa 2

Sander Pajusalu
Kliinikujuht
Tel: 731 9537
sander.pajusalu@kliinikum.ee

Külli Kevväi
Sekretär
Tel: 731 9310
kulli.kevvai@kliinikum.ee