Lastekliinik

N. Lunini 6
L. Puusepa 8,
 G korpus, II korrus

Kliinikum lõpetab plaanilise ambulatoorse ja statsionaarse töö perioodiks 18.03.–30.04.2020 võimalusega pikendada seda kuni eriolukorra lõppemiseni. See tähendab, et planeeritud vastuvõtud, planeeritud haiglaravi, uuringud ja raviprotseduurid lükatakse edasi. Kliinikumi töötajad võtavad ise ühendust patsientidega.

Plaanilistest vastuvõttudest jätkuvad immuunravi ja vastsündinute vastuvõtt. Plaaniliseks vastuvõtuks siseneda peauksest.
Lastekliiniku peauks on avatud E-R kella 07.30-16.00 ja L, P suletud. Fuajees töötab juhtumikorraldaja, kes koordineerib inimeste liikumist lastekliinikus.
Erakorralisse vastuvõttu tulijad sisenevad majja Ravila tänava poolsest küljest, kus on erakorralise vastuvõtu silt.
Ägeda hingamisteede infektsiooniga lapsed sisenevad haiglasse Ravila tn. poolsest uksest, mis on tähistatud numbriga 1. Patsienti juhatavad vastavad sildid.
Lapspatsiendiga koos haiglaravil viibiv lapsevanem peab olema terve ja ei tohi osakonnast väljuda, ega teise vanemaga lapse juures viibimist vahetada.

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/lastekliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi Lastekliinikus tegeletakse lastega alates nende sünnist kuni 18. eluaastani. Lastekliiniku arstid pakuvad lastele spetsialiseerunud ravi erinevatel erialadel. Arstidele on toeks lastekliiniku õdede vastuvõtud.

Lastekliiniku koosseisu kuuluvad:

N. Lunini 6, A ja C korpus II korrus

Keskuse juhataja | Maire Vasar | 731 9603 | maire.vasar@kliinikum.ee
Vanemõde | Kairi Sokk | 731 9623 | kairi.sokk@kliinikum.ee

N. Lunini 6, A-korpus II ja III korrus; C-korpus III korrus; B-korpus III korrus

731 9100 Registreerimine taastusravile
731 9645 Registreerimine rehabilitatsiooniplaani koostamiseks või teenuseks

Keskuse juhataja | Tiina Lind | 731 9644 | tiina.lind1@kliinikum.ee
Vanemõde | Tiiu Vaher | 731 9017 | tiiu.vaher@kliinikum.ee
Sekretär | Aile Luts | 731 9645 | aile.luts@kliinikum.ee

N. Lunini 6, A korpus I korrus
Filiaal naistekliinikus L.Puusepa 8, G korpus, II korrus

731 9613 valveõde vastsündinute osakonnas N. Lunini 6
731 9933 valveõde vastsündinute osakonnas L. Puusepa 8

Osakonna juhataja | Heili Varendi | 731 9610 | heili.varendi@kliinikum.ee
Juhataja filiaalis | Anne Antson | 731 9931 | anne.antson@kliinikum.ee
Vanemõde | Jana Retpap | 731 9611 | jana.retpap@kliinikum.ee
Sekretär | Maarja Lombiots | 731 9601 | maarja.lombiots@kliinikum.ee

N. Lunini 6, A korpus IV korrus

731 9643 valveõde ägedate infektsioonide osakonnas N. Lunini 6, A-korpus, IV korrus

Osakonnajuhataja | Eda Tamm | 731 9640 | eda.tamm@kliinikum.ee
Vanemõde | Marika Metsoja | 731 9631 | marika.metsoja@kliinikum.ee
Sekretär | Malle Kalk | 731 9634 | malle.kalk@kliinikum.ee

Lunini 6, B korpus II korrus (üldpediaatria)
Lunini 6, B korpus IV korrus (neuroloogia)

731 9573 valveõde II korrus
731 9583 valveõde IV korrus

Osakonnajuhataja | Eve Õiglane-Šlik | 731 9582 | eve.oiglane-slik@kliinikum.ee
Vanemõde | Airi Tenno | 731 9581 | airi.tenno@kliinikum.ee
Sekretär (üldpediaatria) | Häili Evert | 731 9598 | haili.evert@kliinikum.ee
Sekretär (neuroloogia) | Dagmar Ojaste | 731 9588 | dagmar.ojaste@kliinikum.ee

Erakorraline vastuvõtt

N. Lunini 6, C korpus, I korrus, kabinet 122
Valvearsti telefon: 731 9512

Lastekliiniku erakorralises vastuvõtus osutatakse vältimatu ambulatoorset eriarsti abi lastele (v.a. kirurgilist sekkumist vajavad terviseprobleemid ja traumad).

Sisenemine kell 07.00-19.00 peauksest, kell 19.00-07.00 erakorralise vastuvõtu kaudu (Lunini tn poolt sisenedes suunduda vasakult maja taha kus on näha erakorralise vastuvõtu silt).

Lastekliinikus osutab ööpäevaringselt erakorralist abi valvearst. Sõltuvalt erakorralise abi vajadusest, toimub laste erakorraline vastuvõtt veel järgnevates kliinikutes/osakondades:

Helistage vajadusel lastekliiniku valvearstile (telefon 731 9512) või EMO valveõele (telefon 731 8183), et määrata lapse terviseprobleemist lähtuvalt sobivaim kliinik/osakond erakorralise abi osutamiseks!

Ambulatoorne vastuvõtt

N. Lunini 6

Lastekliiniku infotelefon E-R 7-19, L, P 9-19 731 9505

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Vastuvõtule registreerimiseks on vajalik perearsti saatekiri.

Parkimine lastekliiniku hoonega (N. Lunini 6) piirnevatel N.Lunini ja Nooruse tänavatel on tasuta. Parkida on lubatud kaks tundi ning kohustuslik on tähistada parkimisaeg.

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt haiglasse: N. Lunini 6, C-korpus, I korrus, kabinet C122

731 9512 haigete vastuvõtt, valvearst

Vastuvõtt haiglaravile
Plaaniliste ja erakorraliste patsientide vastuvõtt kliinikusse toimub N. Lunini 6, C-korpuse I korrusel kabinetis C122. Peale haiglasse vormistamist juhatatakse Teid osakonda.
Kliinikumis kehtib lapsega kaasas olevale lapsevanemale või hooldajale voodipäevatasu, mille suurus on kuni 10 aastase lapse vanemal 2.50 € ning vanema kui 10 aastase lapse vanemal (või kindlustamata vanemal) 20 € (päev ilma söögita), 26.50 € (päev söögiga). Voodipäevatasu ei võeta alla 1-aastase lapse ja intensiivravil viibiva lapse vanemalt. Voodipäevatasu sisaldab sööki 4x päevas ja voodikohta. Et kindlustada oma voodikoht, kooskõlastage oma haiglas peatumine eelnevalt osakonnaga.

prof Vallo Tillmann
kliiniku juhataja
731 9500, 5331 9500
vallo.tillmann@kliinikum.ee

Marika Kirss
kliiniku direktor
731 9506, 5331 9506
marika.kirss@kliinikum.ee

Evelyn Evert
Ülemõde
731 9510, 5331 9510
evelyn.evert@kliinikum.ee

Häili Evert
Sekretär
731 9598
haili.evert@kliinikum.ee