Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

L. Puusepa 8, A korpus, I  ja II korrus
L. Puusepa 8, H korpus, I korrus

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi traumatoloogia ja ortopeedia kliinikus antakse abi nii erakorraliste traumade korral kui ka viiakse läbi puusa- ja põlveliigeste endoproteesimisi.

Traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8, 51014 Tartu
A-korpus, I korrus

Telefonid:
731 9100 üldregistratuur E-R 08.00-18.00
731 8384 traumatoloogi vastuvõtt (kabinet A117)
731 8198 traumatoloogi korduv vastuvõtt  (kabinet A121)
731 8191 ortopeedi vastuvõtt  (kabinet A119)
731 8194 päevakirurgia  (kabinet C109)
731 8192 sekretär  (kabinet A122)

Osakonnajuhataja | Merike Šeffer | 731 8190 | merike.seffer@kliinikum.ee
Vanemõe kohustes | Anneli Truupõld | 731 8198 | anneli.truupold@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Andresson | 731 8192 | tiina.andresson@kliinikum.ee

Esmaste haigete vastuvõtt
Vastuvõtt toimub G1 korpuse EMO osakonnas ööpäev läbi 7 päeva nädalas. Vastu võetakse kõiki vigastatuid, olenemata haige elukohast ja ravikindlustuse olemasolust. Esimene külastus piirdub kergematel juhtudel ühekordse visiidiga, vajadusel jätkatakse ravi ambulatoorselt korduvate haigete vastuvõtu kabinetis A 121. Raskemate vigastuste ravi jätkub haiglas.

Korduvate haigete vastuvõtt
Korduvate haigete vastuvõtt toimub tööpäeviti kella 08.00-17.00 kab A 121. Korduva visiidi puhul pöörduda esmalt registratuuri, kus väljastatakse vastuvõtuks vajalik traumakaart.

L. Puusepa 8, Tartu 51014
H-korpus, I korrus

Telefonid:
731 8282 arstide tuba, osakonnajuhataja
731 8283 valveõde

Osakonnajuhataja | Eiki Strauss | 731 8287 | eiki.strauss@kliinikum.ee
Vanemõde | Ingrid Liimand | 731 8281 | ingrid.liimand@kliinikum.ee
Sekretär | Annely Mitt | 731 8282 | annely.mitt@kliinikum.ee
Sekretär | Kaire Kallas | 731 8202 | kaire.kallas@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, 51014 Tartu
A-korpus, II korrus

Telefonid: 
731 8222 arstide tuba
731 8223 valveõde

Osakonnajuhataja | Andres Kukner | 731 8220 | andres.kukner@kliinikum.ee
Vanemõde | Marina Beljaev | 731 8229 | marina.beljaev@kliinikum.ee
Sekretär | Inna Andrei | 731 8221 |inna.andrei@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada haigla kohvikut II korrusel.

 Soovitused operatsioonile tulijale:

  • kontrollida oma hambaid, vajadusel lasta need parandada ja katkised hambajuured eemaldada;
  • 4 päeva enne operatsiooni lõpetada marevani või fenüliini (Marevan, Phenyllin) võtmine;
  • informeerida opereerivat arsti kasutatavatest ravimitest;
  • palume teha korda jalad (küüned, kannad);
  • vastavalt vajadusele võtta kaasa kargud;
  • mõelda läbi, kuidas on võimalik sõita koju peale haiglaravi;
  • kliinikum pakub tasulist transporditeenust.

professor Aare Märtson
Kliiniku juhataja
731 8280
aare.martson@kliinikum.ee

Marina Beljaev
Kliiniku ülemõe kohustes
731 8229
marina.beljaev@kliinikum.ee

Kaire Kallas
Sekretär
731 8202
kaire.kallas@kliinikum.ee