Traumatoloogia ja ortopeedia kliinik

L. Puusepa 8, A korpus, I  ja V korrus
L. Puusepa 8, H korpus, I korrus

Traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku kodulehekülg: https://www.kliinikum.ee/ortopeedia/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi traumatoloogia ja ortopeedia kliinikus antakse abi nii erakorraliste traumade korral kui ka viiakse läbi puusa- ja põlveliigeste endoproteesimisi.

Traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8, 51014 Tartu
A-korpus, I korrus

Vastuvõtukabinetid asuvad A korpuse I korrusel kabinettides  A 115, A 117, A 119 ja A 123

Telefonid:
731 9100 üldregistratuur E-R 08.00-18.00
731 8384 traumatoloogi vastuvõtt (kabinet A117)
731 8198 traumatoloogi korduv vastuvõtt  (kabinet A121)
731 8191 ortopeedi vastuvõtt  (kabinet A119)
731 8194 traumatoloogiline ja ortopeediline vastuvõtt (kabinet A 123)
731 8192 sekretär  (kabinet A122)

731 8577 Päevakirurgia keskus

Osakonnajuhataja | Merike Šeffer | 731 8190 | merike.seffer@kliinikum.ee
Vanemõe kohustes | Anneli Truupõld | 731 8198 | anneli.truupold@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Andresson | 731 8192 | tiina.andresson@kliinikum.ee

Korduvate haigete vastuvõtt
Korduvate haigete vastuvõtt toimub tööpäeviti kella 08.00-17.00 kab A 121. Korduva visiidi puhul pöörduda esmalt registratuuri, kus väljastatakse vastuvõtuks vajalik traumakaart.

L. Puusepa 8, Tartu 51014
H-korpus, I korrus

Telefonid:
731 8282 arstide tuba, osakonnajuhataja
731 8283 valveõde

Osakonnajuhataja | Eiki Strauss | 731 8287 | eiki.strauss@kliinikum.ee
Vanemõde | Kristi Vent | 731 8283 | kristi.vent@kliinikum.ee
Sekretär | Annely Mitt | 731 8282 | annely.mitt@kliinikum.ee
Sekretär | Kaire Kallas | 731 8202 | kaire.kallas@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, 51014 Tartu
H korpus II korrus

Telefonid: 
731 8222 arstide tuba (dr Saluse ja dr Kallandi)
731 8225 arstide tuba (dr Tein ja dr Pääsuke)
731 8227 arstide tuba (dr Peterson)
731 8288 arstide tuba (dr Kolk)
731 8223 valveõde

Osakonnajuhataja | Katre Maasalu | 731 8198 | katre.maasalu@kliinikum.ee
Vanemõde | Marina Beljaev | 731 8229 | marina.beljaev@kliinikum.ee
Sekretär | Inna Andrei | 731 8221 |inna.andrei@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D-korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

 Soovitused operatsioonile tulijale:

  • kontrollida oma hambaid, vajadusel lasta need parandada ja katkised hambajuured eemaldada;
  • verevedeldajad tuleb enne operatsiooni ära lõpetada vastavalt arsti poolt määratud skeemile;
  • informeerida opereerivat arsti kasutatavatest ravimitest;
  • palume teha korda jalad (küüned, kannad);
  • vastavalt vajadusele võtta kaasa kargud;
  • mõelda läbi, kuidas on võimalik sõita koju peale haiglaravi;
  • kliinikum pakub tasulist transporditeenust.

Prof Aare Märtson
Kliiniku juhataja
aare.martson@kliinikum.ee

Marina Beljaev
Kliiniku ülemõe kohustes
731 8229
marina.beljaev@kliinikum.ee

Kaire Kallas
Sekretär
731 8202
kaire.kallas@kliinikum.ee