Sisekliinik

L. Puusepa 8,  F, J ja L korpus
Sisekliiniku kodulehekülg: https://www.kliinikum.ee/sisekliinik/

Diabeediportaal: https://www.kliinikum.ee/diabeet/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi sisekliinik on kliinikumis üks suurematest kliinikutest. Sisekliinikus võtavad vastu allergoloogid, endokrinoloogid, gastroenteroloogid, infektsioonhaiguste arstid, nefroloogid, reumatoloogid ja sisearstid.

Sisekliiniku koosseisu kuuluvad:

  • L. Puusepa 8 J-korpus I korrus

    Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

    Ambulatoorsele vastuvõtule pöördumiseks on vajalik perearsti või eriarsti saatekiri.

    Osakonnajuht | Mare Pauklin | 731 8599 | mare.pauklin@kliinikum.ee
    Vanemõde | Katrin Viik | 731 9468 | katrin.viik@kliinikum.ee
    Arsti assistent | Liis Kõiv | 731 9379 | liis.koiv@kliinikum.ee
    Arsti assistent | Kadri Toss | 731 9353 | kadri.toss@kliinikum.ee

  • L. Puusepa 8, J-korpuse III korrus, sissepääs Lunini tn poolt

    731 9871 sekretär

    Endoskoopiakeskuses teostatakse endoskoopilisi protseduure ambulatoorsetele ja statsionaaris ravil viibivatele patsientidele. Ambulatoorseid aegu protseduurile saab broneerida etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100. Statsionaari patsiente suunab uuringule osakond ja registreerib ka keskuse sekretär.

    Osakonnajuht |  Marko Malvik | 731 8631 | marko.malvik@kliinikum.ee
    Vanemõde | Maarika Antsi | 731 9875 | maarika.antsi@kliinikum.ee
    Sekretär | Anneli Koort | 731 9871 | anneli.koort@kliinikum.ee

  • L. Puusepa 8 (Maarjamõisa Haigla) L-korpus

    731 8633 gastroenteroloogia valveõde

    Osakonnajuht | Karin Kull | 731 8634 | karin.kull@kliinikum.ee
    Vanemõde | Marika Kukk | 731 8611 | marika.kukk@kliinikum.ee
    Sekretär | Marite Kolga | 731 8638 | marite.kolga@kliinikum.ee

  • Nefroloogia osakond asub F-korpuse III korrusel

    Tulles plaanilises korras ravile nefroloogia osakonda, on vajalik perearsti saatekiri ja saabumisajas kokkulepe nefroloogia osakonna juhataja või valvearstiga. Kui kokkulepitud ajal haiglaravile tulla ei saa, palume sellest teatada tel. 731 8276 või 731 8273.

    731 8273 valveõde
    731 8275 hemodialüüsi õde

    Osakonnajuht | Mai Rosenberg | 731 8276 | 53318276 | mai.rosenberg@kliinikum.ee
    Vanemõde | Aliina Kukina | 5331 8271 |  aliina.kukina@kliinikum.ee
    Sekretär | Anneli Haavasalu | 731 8278 | anneli.haavasalu@kliinikum.ee

     

  • Sisehaiguste-reumatoloogia-endokrinoloogia osakond asub L-korpuse VII ja VIII korrustel järgmiselt:

    Sisehaiguste patsiendid asuvad L-korpuse VIII korrusel
    Endokrinoloogia ja reumatoloogia patsiendid asuvad L-korpuse VII korrusel

    731 8613 sisehaiguste valveõde
    731 8623 reumatoloogia valveõde
    731 8643 endokrinoloogia valveõde

    Osakonnajuht | Mare Pauklin | 731 8598 | kati.karberg@kliinikum.ee
    Vanemõde | Martina Vool | martina.vool@kliinikum.ee
    Sekretär | Kairi Klein | 731 8606 | kairi.klein@kliinikum.ee

    Reumatoloogia erialajuht | Jekaterina Saar |  731 8670 | jekaterina.saar@kliinikum.ee
    Endokrinoloogia erialajuht | Maire Lubi | 731 8640 | maire.lubi@kliinikum.ee

    Soovitatav aeg patsiendi külastamiseks on tööpäevadel kl 14.00 – 19.00, puhkepäevadel 10.00 – 17.00.

  • L. Puusepa 8 50406 Tartu
    L-korpuse V korrusel

    731 8665 valveõde

    Osakonnajuht | Anne Kallaste | 731 8667 | anne.kallaste@kliinikum.ee
    Osakonna õendusjuht| Elisabeth Tinast | 731 8694 | elisabeth.tinast@kliinikum.ee
    Sekretär | Lea Tops | 731 8661 | lea.tops@kliinikum.ee

Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonna sisekorraeeskirju. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök. Olenevalt nakkushaigusest ei ole patsiendil lubatud boksist või palatist väljuda.

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris J-korpuse I korrusel E-R 09.00 – 15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

Toomas Kariis
Kliinikujuht
toomas.kariis@kliinikum.ee

Pirgit Kinsigo
Kliiniku õendusjuht
731 8621
pirgit.kinsigo@kliinikum.ee

Kerttu Torkel
Sekretär
731 8605
kerttu.torkel@kliinikum.ee