Sisekliinik

L. Puusepa 8,  J ja L korpus
Riia 167

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi sisekliinik on kliinikumis üks suurematest kliinikutest. Sisekliinikus võtavad vastu allergoloogid, endokrinoloogid, gastroenteroloogid, infektsioonhaiguste arstid, nefroloogid, reumatoloogid ja sisearstid.

Sisekliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8 J-korpus I korrus

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Ambulatoorsele vastuvõtule pöördumiseks on vajalik perearsti või eriarsti saatekiri.

Osakonna juhataja | Ingrid Kull | 731 8650 | ingrid.kull@kliinikum.ee
Vanemõde | Jane Alber | 731 9468 | jane.alber@kliinikum.ee
Sekretär | Lidia Lopaeva | 731 9379 | liidia.lopaeva@kliinikum.ee
Sekretär | Kadri Toss | 731 9353 | kadri.toss@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, J-korpuse III korrus, sissepääs Lunini tn poolt

731 9871 sekretär

Endoskoopiakeskuses teostatakse endoskoopilisi protseduure ambulatoorsetele ja statsionaaris ravil viibivatele patsientidele. Ambulatoorseid aegu protseduurile saab broneerida etteregistreerimiskeskuse telefonil 731 9100. Statsionaari patsiente suunab uuringule osakond ja registreerib ka keskuse sekretär.

Osakonna juhataja | Karin Kull | 731 8634 | karin.kull@kliinikum.ee
Vanemõde | Maarika Antsi | 731 9875 | maarika.antsi@kliinikum.ee
Sekretär | Anneli Koort | 731 9871 | anneli.koort@kliinikum.ee

L. Puusepa 8 (Maarjamõisa Haigla) L-korpus

731 8633 gastroenteroloogia valveõde

Osakonna juhataja | Riina Salupere | 731 8658 | riina.salupere@kliinikum.ee
Vanemõde | Marika Kukk | 731 8611 | marika.kukk@kliinikum.ee
Sekretär | Marite Kolga | 731 8638 | marite.kolga@kliinikum.ee

L. Puusepa 8 (Maarjamõisa Haigla) L-korpus

731 8273 valveõde
731 8275 hemodialüüsi õde

Osakonna juhataja | Mai Rosenberg | 731 8276 | mai.rosenberg@kliinikum.ee
Vanemõde | Pille Leola | 731 8271 |  pille.leola@kliinikum.ee
Sekretär | Anneli Haavasalu | 731 8278 | anneli.haavasalu@kliinikum.ee

Tulles plaanilises korras ravile nefroloogia osakonda, on vajalik perearsti saatekiri ja saabumisajas kokkulepe nefroloogia osakonna juhataja või valvearstiga. Kui kokkulepitud ajal haiglaravile tulla ei saa, palume sellest teatada tel. 731 8272 või 731 8270.

L. Puusepa 8 (Maarjamõisa Haigla) L-korpus

731 8613 sisehaiguste valveõde
731 8623 reumatoloogia valveõde
731 8643 endokrinoloogia valveõde

Osakonna juhataja | Peeter Saadla | 731 8620 | peeter.saadla@kliinikum.ee
Vanemõde | Martina Vool | martina.vool@kliinikum.ee
Sekretär | Kairi Klein | 731 8606 | kairi.klein@kliinikum.ee

Soovitatav aeg patsiendi külastamiseks on tööpäevadel kl 14.00 – 19.00, puhkepäevadel 10.00 – 17.00.

Riia 167 50104 Tartu

731 8663 valveõde

Osakonna juhataja | Matti Maimets | 731 8660 | matti.maimets@kliinikum.ee
Vanemõde | Marju Veedla | 731 8664 | marju.veedla@kliinikum.ee
Sekretär | Liidia Penner | 731 8661 | liidia.penner@kliinikum.ee

Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonna sisekorraeeskirju. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök. Olenevalt nakkushaigusest ei ole patsiendil lubatud boksist või palatist väljuda.

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris J korpuse I korrusel E-R 09.00 – 15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada haigla kohvikut II korrusel.

Prof Margus Lember
Kliiniku juhataja
731 8600
margus.lember@kliinikum.ee

dr Rein Kermes
Kliiniku direktor
731 8603
rein.kermes@kliinikum.ee

Pirgit Kinsigo
Kliiniku ülemõde
731 8621
pirgit.kinsigo@kliinikum.ee

Kerttu Torkel
Sekretär
731 8605
kerttu.torkel@kliinikum.ee