Kõrvakliinik

J. Kuperjanovi 1

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/korvakliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Kõrvakliinikus teostame erinevate kõrva-, nina- ja kurguhaiguste diagnostikat, uuringuid ja ravi. Unekeskuses teostame une ja väsimusuuringuid, kuulmiskeskus pakub kuulmisuuringud ja ravi.

Erakorraline vastuvõtt

J. Kuperjanovi 1

Kõrva-, nina- ja kurguhaigustega seotud erakorraline abi täiskasvanutele ja lastele.

Erakorraliseks vastuvõtuks sisenege hoonesse Vallikraavi tänava poolsest uksest. Töövälistel aegadel laske hoonesse sisenemiseks uksekella. Kõrvakliiniku juures on parkimine 90 minutit tasuta.

Loe lähemalt

Kõrvakliiniku  registreerimisnumbrid

731 9790 operatsioonile registreerimine ja loobumine (E-R 08:00-16:00)
731 9785 või 731 9796 Kõrvakirurgia õe iseseisev nõustamine, korduvad vastuvõtud
731 9793 unekeskuse õe vastuvõtule registreerimine
731 9478 või 731 9476 kuulmisõe vastuvõtule registreerimine (kuulmisabivahendid ning nendega seotud teenused)
731 9479 Rehabilitatsiooniteenus
731 9470 või 731 9795 Tasakaalu-uuringud  
731 8118 informaator

Sekretär | Katrin Korbun | 731 9478 | katrin.korbun@kliinikum.ee

J. Kuperjanovi 1, 51003 Tartu

731 9790 operatsioonile registreerimine ja loobumine (E-R 08:00-16:00)
731 9783 valveõde; informatsioon haiglas viibiva lähedase kohta
731 9782 valvearst

Sekretär | Marge Haav | 731 9796 | marge.haav@kliinikum.ee
Vanemõde | Piret Vider | 731 9012 | piret.vider@kliinikum.ee 
Vanemõde | Triin Kaup | 731 9012 | triin.kaup@kliinikum.ee

Vastuvõtt haiglaravile

Tulles plaanilises/erakorralises korras ravile, on vajalik pere- või eriarsti saatekiri. Haiglasse vormistamiseks pöörduge informaatori juurde, tema suunab teid edasi. Haiglasse tulles palume mitte kaasa võtta suurt summat raha ega väärisesemeid.
Lisainfo operatsioonile tulijale: Operatsioonieelne meelespea

Palatid osakonnas on 2- ja 3-kohalised. Igas palatis on telefon, õekutsungisüsteem, isiklik lukustatav riidekapp, WC ja duširuum. Kliinikum on suitsuvaba haigla ja seetõttu on suitsetamine kliinikumi ruumides ja territooriumil 30 meetri raadiuses keelatud.

Mihkel Plaas
kliiniku juhataja kt
Tel: 731 9782
mihkel.plaas@kliinikum.ee

Marika Tamm
ülemõde
Tel: 731 9771; 5331 9771
marika.tamm@kliinikum.ee

Aime Halgma
sekretär
Tel: 731 9772
aime.halgma@kliinikum.ee

Eelika Kildvee
sekretär
Tel: 731 9772
eelika.kildvee@kliinikum.ee