Naistekliinik

L. Puusepa 8 G2 korpus
Seoses uue haiglakorpuse ehitustöödega kolib naistenõuandla perekeskus osa kabinettidest ajutiselt mujale.
Varasemalt L.Puusepa 8 C-korpuses toimunud vastuvõttude ruumid asuvad alates 3.veebruarist 2020 L.Puusepa 6 esimesel korrusel.

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/naistekliinik/

Sünnitama tulija on oodatud sisenema aadressil L. Puusepa 8 erakorralise meditsiini osakonna uksest!

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi naistekliinikus viivad naistearstid ja ämmaemandad läbi günekoloogiliste haigete ja rasedate uuringuid, ravi ja jälgimist. Reproduktiivmeditsiini laboris tegeletakse viljatusraviga. Oma 60 000 visiidiga on naistekliiniku naistenõuandla suurim ambulatoorse günekoloogilise arstiabi üksus Lõuna-Eestis. Iga kuues laps Eestis sünnib meie naistekliiniku sünnitusosakonnas. Sünnituse parimaks kulgemiseks püüame luua sünnitajale mugava ja turvalise keskkonna. Soosime tugiisiku juuresolekut sünnitusel ning püüame arvestada sünnitaja erisoovidega.

Naistekliiniku koosseisu kuuluvad:

Naistearsti vastuvõtule võib registreeruda klienditeeninduse telefonil 7319 100 (8:00-18:00), üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu ilma saatekirjata ja elukohast sõltumata.

Perekoolis viivad loenguid läbi ämmaemandad, oma ala parimad asjatundjad. Perekooli loengutes käsitletakse rasedust, sünnitust ning vastsündinu hooldust.
Perekooli loengute ajakava. Registreerimine

Täpsem informatsioon perekooli loengute, registreerumise ja loengute eest tasumise kohta: https://www.kliinikum.ee/naistekliinik/et/perekool-info

Naistenõuandla ja perekeskuse juhataja | Pille Vaas | 7 319 990 | pille.vaas@kliinikum.ee
Naistenõuandla ja perekeskuse vanemämmaemand | Jelena Konošina | 7 319 991 | jelena.konosina@kliinikum.ee

Sünnitama tulija on oodatud sisenema aadressil L. Puusepa 8 erakorralise meditsiini osakonna uksest!

Telefonid:

731 9940 Sünnituseelse osakonna valveämmaemand
731 9923 Sünnitustubade valveämmaemand
731 9922 Sünnitustubade arstid
731 9942 Sünnituseelse osakonna arstid

Osakonna juhataja | Fred Kirss | 7319920 | fred.kirss@kliinikum.ee
Vanemämmaemand | Aira Aleksejeva | 731 9943 | aira.aleksejeva@kliinikum.ee
Vanemämmaemand | Sirje Kõvermägi | 731 9926 | sirje.kovermagi@kliinikum.ee
Sekretär | Ene Massakas | 731 9905 | ene.massakas@kliinikum.ee

731 9953, 731 9964 Plaanilisele operatsioonile registeerimine ja tühistamine (E-R: 11.00-15.30)

731 9975 Naistekliiniku valvearst (14.00-08.00)
731 9961 Günekoloogia osakonna päevastatsionaar, valveõde (08.00-15.30)
731 9925, 731 9932 Sünnitusjärgne osakond: valveämmaemandad

Osakonna juhataja | Ülle Kadastik | 731 9952; 731 9999 | ylle.kadastik@kliinikum.ee
Vanemõde | Ingrid Tideman | 731 9951 | ingrid.tideman@kliinikum.ee
Sekretär | Tiiu Laurits | 731 9953; 731 9964 | tiiu.laurits@kliinikum.ee

Erakorraline vastuvõtt

Naistenõuandla valvekabinetis võetakse vastu erakorralist naistearsti konsultatsiooni vajavaid patsiente. Valvekabinet töötab esmaspäevast neljapäevani 8.00-18.30, reedeti 8.00-17.30.
Tööpäevadel kell 19.00–08.00 ja puhkepäevadel palume pöörduda erakorralise meditsiini osakonda (EMO) L. Puusepa 8, G1 korpus, I korrus sissepääs hoone vasakult küljelt

731 8183 EMO valveõe telefon

Helle Karro
kliiniku juhataja
731 9903, 5331 9903
helle.karro@kliinikum.ee

Aivar Ehrenberg
direktor
731 9901, 5331 9901
aivar.ehrenberg@kliinikum.ee

Pille Teesalu
ülemämmaemand
731 9929, 5331 9929
pille.teesalu@kliinikum.ee

Vaata lehte

Eve Annov
sekretär
731 9904
eve.annov@kliinikum.ee