Kirurgiakliinik

L. Puusepa 8, 51014 Tartu

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/kirurgiakliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi kirurgiakliinikus pakutakse kõrgetasemelist kirurgilist ravi erinevate diagnoosidega täiskasvanutele ja lastele. Ainsana Eestis viiakse kirurgiakliinikus koostöös transplantatsioonikeskusega läbi neeru- ja maksasiirdamisi.

Kirurgiakliiniku koosseisu kuuluvad:

Ambulatoorne vastuvõtt

Ambulatoorse kirurgia osakond
L. Puusepa 8, A-korpus, I korrus

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Ambulatoorsele vastuvõtule pöördumiseks on vajalik perearsti või eriarsti saatekiri.
Vanemõde | Evelin Reinhold | 731 9460 | evelin.reinhold@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, III korrus

731 8233 valveõde

Juhataja | Toomas Sillakivi | 731 8234 | toomas.sillakivi@kliinikum.ee
Sekretär | Jaana Möller | 731 8228 | jaana.moller@kliinikum.ee
Vanemõde | Kaie Kotkamäe | 731 8231 | kaie.kotkamae@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpuse III korrus

731 8263 valveõde

Juhataja | Ragnar Lõivukene | 731 8264 | ragnar.loivukene@kliinikum.ee
Sekretär | Evi Hurt | 731 8262 | evi.hurt@kliinikum.ee
Vanemõde | Tatjana Oolo | 731 8261 | tatjana.oolo@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, K-korpus, V korrus
731 8253 valveõde

Juhataja | Roomet Ots | 731 8250 | roomet.ots@kliinikum.ee
Sekretär | Karin Randvoo | 731 8258 | karin.randvoo@kliinikum.ee
Vanemõde | Ilme Teppan | 731 8251 | ilme.teppan@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, IV korrus

731 8244 valveõde
731 8243 valveõde

Juhataja | Tiit Vaasna | 731 8245 | tiit.vaasna@kliinikum.ee
Sekretär | Evelin Michelson | 731 8248 | evelin.michelson@kliinikum.ee
Vanemõde | Maie Liinev | 731 8240 | maie.liinev@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, H-korpus, II korrus

731 8293 valveõde.

Juhataja | Jüri Lieberg | 731 8290 | jyri.lieberg@kliinikum.ee
Vanemõde | Lea Žoržoliani | 731 8291 | lea.zorzoliani@kliinikum.ee
Sekretär | Tiia Ilves | 731 8295 | tiia.ilves@kliinikum.ee

Vastuvõtt

Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada haigla kohvikut II korrusel.

Urmas Lepner
Kliiniku juhataja, prof
731 8201, 5331 8201
urmas.lepner@kliinikum.ee

Karina Lõhmus
Kliiniku ülemõde
731 8203, 5331 8203
karina.lohmus@kliinikum.ee

Kaia Linkberg
Kliiniku sekretär
731 8238, 5331 8238
kaia.linkberg@kliinikum.ee