Hematoloogia-onkoloogia kliinik

L. Puusepa 8

J-korpus I korrus (ambulatoorne vastuvõtt)
H-korpus, V ja VI korrus
K-korpus, VI, VII ja VIII korrus

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/ho/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Hematoloogia-onkoloogia kliinik on hematoloogiliste ja onkoloogiliste haiguste diagnostika ning ravitöö, õppe- ja teadustöö keskus Eestis. Kliinik pakub onkoloogiliste ja hematoloogiliste haigustega patsientidele kõrgekvaliteedilist, mõjusat ja patsiendisõbralikku diagnostikat ning ravi nii ambulatoorselt kui ka statsionaarselt, arendades sealjuures Eesti elanike ja arstide teadmisi onkoloogiliste ja hematoloogiliste haiguste olemusest, tekkepõhjustest, vältimisest, diagnoosimisest ja ravist.

Ambulatoorne vastuvõtt

J-korpus I korrus

Vastuvõtuaja broneerimine

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Eriarsti vastuvõtule tulemiseks peab olema saatekiri. Esmakordsel külastusel paluma tulla 20 minutit

J-korpusesse tulijail soovitame haiglasse sisenemiseks kasutada Maarjamõisa haigla N. Lunini tänava poole jäävat peasissepääsu, kust on hõlbus suunduda registratuuri (E-R 07.00-18.00) ning sealt edasi arsti vastuvõtule. Registratuur teenindab teid aparaadist võetud järjekorranumbri alusel. Järjekorranumbri alusel toimub ka edasine vastuvõtt kabinetti.

Ambulatoorne vastuvõtt

Hematoloogia-onkoloogia kliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8, 50406 Tartu
H-korpus, V ja VI korrus

Telefonid
V korruse valveõde 731 9663
VI korruse valveõde 7319 563

Osakonnajuhataja | dr Ain Kaare | 731 9562 ain.kaare@kliinikum.ee
Vanemõde | Inna Kalliver | 731 9561 | inna.kalliver@kliinikum.ee
Sekretär | Tiiu Metspalu | 731 9899 (faks 731 9897) | inna.kalliver@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, 50406 Tartu
K-korpus, IV korrus

Valveõe telefon: 7319 839

Osakonnajuhataja | dr Olav Tammik | 731 9820 | olav.tammik@kliinikum.ee
Vanemõde | Viive Kaalep | 731 9834 | viive.kaalep@kliinikum.ee
Sekretär | Kaia Tohu | 731 9828 | kaia.tohu@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, 50406 Tartu
K-korpus, VII ja VIII korrus
Kiiritusravi J-korpus, 0. korrus

Telefonid
VII korruse valveõde 731 9890
VIII korruse valveõde 731 9809

Haiglaravile tulek ja osakonna kodukord

Osakonnajuhataja | dr Jana Jaal | 731 9821 | jana.jaal@kliinikum.ee
Vanemõde | Katrin Tähepõld | 731 9811 | katrin.tahepold@kliinikum.ee
Sekretär | Ene Kuusemets | 731 9813 | ene.kuusemets@kliinikum.ee

 

Peeter Padrik
Kliiniku juhataja
731 9800
peeter.padrik@kliinikum.ee

Kaire Jugar
ülemõde
731 9801
kaire.jugar@kliinikum.ee

Margit Kala
sekretär
731 9802
margit.kala@kliinikum.ee

Marge Saarna
sekretär
731 9831
marge.saarna@kliinikum.ee