Hematoloogia-onkoloogia kliinik

L. Puusepa 8

J-korpus I korrus (ambulatoorne vastuvõtt)
H-korpus, V ja VI korrus
K-korpus, VI, VII ja VIII korrus

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/ho/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Hematoloogia-onkoloogia kliinik on hematoloogiliste ja onkoloogiliste haiguste diagnostika ning ravitöö, õppe- ja teadustöö keskus Eestis. Kliinik pakub onkoloogiliste ja hematoloogiliste haigustega patsientidele kõrgekvaliteedilist, mõjusat ja patsiendisõbralikku diagnostikat ning ravi nii ambulatoorselt kui ka statsionaarselt, arendades sealjuures Eesti elanike ja arstide teadmisi onkoloogiliste ja hematoloogiliste haiguste olemusest, tekkepõhjustest, vältimisest, diagnoosimisest ja ravist.

Ambulatoorne vastuvõtt
J-korpus I korrus

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine kõnekeskuse telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Eriarsti vastuvõtule tulemiseks peab olema saatekiri. Esmakordsel külastusel palume tulla 20 minutit enne vastuvõttu.

J-korpusesse tulijail soovitame haiglasse sisenemiseks kasutada N. Lunini tänava poolset sissepääsu ja pöörduda sealt registratuuri (E-R 07.00-18.00). Registratuur teenindab teid sissepääsu juures olevast aparaadist võetud järjekorranumbri alusel. Järjekorranumbri alusel toimub ka edasine vastuvõtt kabinetti.

Ambulatoorne vastuvõtt

Hematoloogia-onkoloogia kliiniku koosseisu kuuluvad:

Kristiina Ojamaa
Kliinikujuht
731 9301
kristiina.ojamaa@kliinikum.ee

Kaire Jugar
Kliiniku õendusjuht
731 9801
kaire.jugar@kliinikum.ee

Margit Kala
Sekretär
731 9802
margit.kala@kliinikum.ee

Marge Saarna
Sekretär
731 9831
marge.saarna@kliinikum.ee