Kopsukliinik

Riia 167, 51014, Tartu
L. Puusepa 8, F-korpus, VI korrus

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/kopsukliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi kopsukliinikus diagnoositakse ja ravitakse kõiki hingamisteede ja kopsuhaigusi, kaasa arvatud tuberkuloos ning hingamisteede allergilised seisundid.

Kopsukliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8, F-korpus, VI korrus

731 8934 valveõde

Osakonnajuhataja | Sulev Meriste | 731 8930 | sulev.meriste@kliinikum.ee
Vanemõde | Marju Truus | 731 8931 | marju.truus@kliinikum.ee
Sekretär | Tiiu Tombu | 731 8910 | tiiu.tombu@kliinikum.ee

Riia 167, 51014 Tartu

731 8942 valvearst
731 8945 valveõde

Osakonnajuhataja | Lea Pehme | 731 8940 | lea.pehme@kliinikum.ee
Vanemõde | Kaja Hurt | 731 8941 | kaja.hurt@kliinikum.ee
Sekretär | Milvi Miil | 731 8941 | milvi.miil@kliinikum.ee

Statsionaarne ravi

Informatsiooni haiglas viibivate patsientide kohta: 731 8111 (08.00-19.00).

Vastuvõtt haiglaravile
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada haigla kohvikut II korrusel.

Plaaniliste ja erakorraliste patsientide vastuvõtt kopsutuberkulooosi osakonda toimub kopsukliinikus Riia 167. Saabumispäeval kindlustatakse Teile toitlustamine.

Rain Jõgi
kliiniku juhataja
731 8918, 5331 8918
rain.jogi@kliinikum.ee

Carine Gross
ülemõde
731 8904, 5331 8034
carine.gross@kliinikum.ee

Margit Rehema
sekretär
731 8903
margit.rehema@kliinikum.ee