Kopsukliinik

Riia 167, 51014, Tartu
L. Puusepa 8, F-korpus, VI korrus

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/kopsukliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi kopsukliinikus diagnoositakse ja ravitakse kõiki hingamisteede ja kopsuhaigusi, kaasa arvatud tuberkuloos ning hingamisteede allergilised seisundid.

Kopsukliiniku koosseisu kuuluvad:

Riia 167 (ambulatoorne vastuvõtt)

Osakonnajuht | Kai Kliiman | 731 8938 | kai.kliiman@kliinikum.ee

Osakonna õendusjuht | Ene Mättik | 731 8928 | ene.mattik@kliinikum.ee

Sekretär | Tiiu Tombu | 731 8910 | tiiu.tombu@kliinikum.ee (Riia 167)

 

L. Puusepa 8, F-korpus, VI korrus

Osakonnajuht | Sulev Meriste | 731 8930 | sulev.meriste@kliinikum.ee

Vanemõde | Marju Truus | 731 8931 | marju.truus@kliinikum.ee

Sekretär | Mare Puusepp | 731 8931 | mare.puusepp@kliinikum.ee

Valveõe telefon 731 8933

L. Puusepa 8, A-korpus, VI korrus

Osakonnajuht | Tanel Laisaar | 731 8937 | tanel.laisaar@kliinikum.ee

Osakonna õendusjuht | Kairi Sarapuu | 731 7491 | kairi.sarapuu@kliinikum.ee

Valveõe telefon 731 7494

Riia 167, 51014 Tartu

731 8942 valvearst
731 8945 valveõde

Osakonnajuht | Lea Pehme | 731 8940 | lea.pehme@kliinikum.ee
Vanemõde | Kaja Hurt | 731 8941 | kaja.hurt@kliinikum.ee
Sekretär | Milvi Miil | 731 8941 | milvi.miil@kliinikum.ee

Statsionaarne ravi

Informatsiooni haiglas viibivate patsientide kohta: 731 8111 (08.00-19.00).

Vastuvõtt haiglaravile
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D-korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

Plaaniliste ja erakorraliste patsientide vastuvõtt kopsutuberkulooosi osakonda toimub kopsukliinikus Riia 167. Saabumispäeval kindlustatakse Teile toitlustamine.

Rain Jõgi
kliinikujuht
731 8918, 5331 8918
rain.jogi@kliinikum.ee

Carine Gross
ülemõde
731 8904, 5331 8034
carine.gross@kliinikum.ee

Margit Rehema
sekretär
731 8903
margit.rehema@kliinikum.ee