Psühhiaatriakliinik

Raja 31, Tartu

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/psyhhiaatriakliinik/

Palume patsientidel mitte tulla arsti vastuvõtule, kui Te ei vaja vältimatut või erakorralist abi!
Patsiendid, kellele on määratud arstivisiit, helistage enda vastuvõtuajal oma raviarstile.
Arstide kontaktid leiate siit.
Arstide vastuvõtuajad leiate siit.

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Erakorraline vastuvõtt

Raja 31, kabinet B 1002, I korrus vastuvõtukabinet

Psühhiaatriakliinikus võetakse vastu psühhiaatriliste probleemidega erakorralist abi vajavaid inimesi.

Peasissepääs avatud 06.00–19.00. Tagumine sissepääs avatud 24h, öösel (22.00–06.00) avab uksed valvur (vajadusel vajutage uksekella).

731 8764 Valvearsti/valveõe telefon

Psühhiaatriakliiniku koosseisu kuuluvad

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, Raja 31 registratuuris kohapeal üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu. Psühhiaatri vastuvõtule pöördumiseks ei ole vaja saatekirja.

Psühhiaatriakliiniku ambulatoorne osakond teenindab erinevate psüühiliste häiretega patsiente. Ambulatoorses osakonnas võtavad tööpäeviti vastu erinevad spetsialistid: psühhiaatrid, kliinilised psühholoogid, sotsiaaltöötaja ja erinevaid teenuseid osutavad vaimse tervise õed (söömishäirete õde, unehäirete õde, sõltuvushäirete õde).

Osakonnajuhataja | Anu Järv | 731 8785 | anu.jarv@kliinikum.ee
Vanemõde | Katri Šinkarev | 731 8740 | katri.sinkarev@kliinikum.ee
Sekretär | Karmen Kohv | 731 8756 | karmen.kohv@kliinikum.ee

 

SA Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliiniku laste ja noorukite vaimse tervise keskus tegeleb vaimse tervise probleemidega laste ja noorukitega 18. eluaastani. Keskuses paiknevad eraldi laste- ja noorukitepsühhiaatria osakonnad ning laste ja noorukite vaimse tervise keskuse ambulatoorne üksus, mis asub aadressil Mõisavahe 34c.  Keskus koordineerib laste ja noorukite vaimse tervise kabinette Valgas, Võrus, Põlvas, Elvas, Jõgeval, Kohtla-Järvel ja Narvas. Vaimse tervise kabinettide kontaktid

731 8793 Lastepsühhiaatria osakonna valveõde
731 8863 Noorukitepsühhiaatria osakonna valveõde

Keskuse juhataja | Reigo Reppo | 731 8790 | reigo.reppo@kliinikum.ee
Vanemõde | Kersti Treial | 731 8792 | kersti.treial@kliinikum.ee
Sekretär | Helena Toover | 731 8823 | helena.toover@kliinikum.ee
Sekretär | Jaanika Veel | 731 8754 | jaanika.veel@kliinikum.ee

Psühhiaatriakliiniku üldpsühhiaatriakeskuses ravitakse ärevushäire; meeleoluhäire ja võõrutusseisunditega ning unehäirete ja söömishäiretega patsiente.

731 8783 Üldpsühhiaatria valveõde
731 8802 Söömishäirete osakonna valveõde
731 8804 Unehäirete õe vastuvõtt

Osakonnajuhataja | Henel Paadik | 731 8780 | henel.paadik@kliinikum.ee
Vanemõde | Mailis Lood | 731 8772 | mailis.lood@kliinikum.ee
Sekretär | Katrin Saaremäe | 731 8784 | katrin.saaremae@kliinikum.ee

731 8763 Meesteõde
731 8761 Naisteõde
731 8768 poolkinnine plokk

Osakonnajuhataja | Kärt Uppin | 731 8760 | kart.uppin@kliinikum.ee
Vanemõde | Seila Luts | 731 8762 | seila.luts@kliinikum.ee
Sekretär | Ele Hanni | 731 8766 | ele.hanni@kliinikum.ee

Vastuvõtt haiglasse

Plaaniliste ja erakorraliste täiskasvanud patsientide vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi psühhiaatriakliinikus Raja tn 31, A-korpuse I korrusel, vastuvõtukabinetis, tel 731 8764. Peale haiglasse registreerimist vastuvõtukabinetis saadetakse Teid osakonda, kus personal vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile toitlustamine. Soovi korral saate külastada kliiniku kohvikut.

Sven Janno
kliiniku juhataja
731 8701
sven.janno@kliinikum.ee

Reet Tohvre
ülemõde
731 8703, 5331 8703
reet.tohvre@kliinikum.ee

Karin Jukk
sekretär
731 8701
karin.jukk@kliinikum.ee

Annika Pertmann
sekretär
731 8701
annika.pertmann@kliinikum.ee