Südamekliinik

L. Puusepa 8 F-korpus
L. Puusepa 8 J-korpuse 3. korrus
L. Puusepa 8 B-korpuse 1. korrus
E-mail: kardioloogia@kliinikum.ee

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/sydamekliinik/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi südamekliinikus viiakse läbi erinevaid kardioloogilisi uuringuid ja protseduure, ravitakse südame- ja veresoonkonna haigusi ning teostatakse kardiokirurgilisi operatsioone.

Südamekliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 8, F-korpus I ja II korrus

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Osakonnajuhataja | Silvia Noodla | 731 9358 | silvia.noodla@kliinikum.ee
Vanemõde | Sirje Samarüütel | 731 9347 | sirje.samaryytel@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpus, IV korrus

731 8442 arstide tuba
731 8444 intensiivravipalat

Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00.

Osakonnajuhataja | Urmet Arus | 731 8499 | urmet.arus@kliinikum.ee
Vanemõde | Liia Raud | 731 8495 | liia.raud@kliinikum.ee
Sekretär | Margit Krigulson | 731 8496 | margit.krigulson@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, J-korpus, III korrus

731 8433 valveõde
731 8434 intensiivravipalat

Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub:
J-korpuse registratuuris I korrusel (sisenemine Lunini tn peasissepääsu kaudu): tööpäeviti 07.30-17.00,  laupäeviti ja pühapäeviti 8.30-13.30
D-korpuse registratuuris I korrusel (sisenemine Puusepa tn peasissepääsu kaudu): tööpäeviti kell 07.30-17.00, pühapäeviti kell 09.00-15.00

Osakonnajuhataja | Arno Ruusalepp | 731 8430 | arno.ruusalepp@kliinikum.ee
Vanemõde | Anita Priks | 731 8431 | anita.priks@kliinikum.ee
Sekretär | Anu Tiido | 731 8435 | anu.tiido@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpus, V korrus

731 8452, 731 8462 arstide tuba
731 8453 valveõde
731 8463 intensiivravi

Osakonnajuhataja | Märt Elmet | 731 8460; 731 8462 | mart.elmet@kliinikum.ee
Vanemõde | Ülle Miitel | 731 8451 | ylle.miitel@kliinikum.ee
Sekretär | Inge Männik | 731 8456 | inge.mannik@kliinikum.ee
Sekretär | Juta Sinimäe | 731 8456 | juta.sinimae@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpus, IV korrus

731 8494 arstide tuba
731 8443 valveõde

Osakonnajuhataja | Eve Laane | 731 8440 | eve.laane@kliinikum.ee
Vanemõde | Helme Toss | 731 8446 | helme.toss@kliinikum.ee
Sekretär | Riina Rebase | 731 8447 | riina.rebase@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpus, II korrus

Uuringu aja uuringu kabinetis lepib alati kokku arst (mitte patsient ise). Juhul, kui Teil ikkagi ei ole võimalik tulla kokkulepitud ajal, siis palume sellest kindlasti teatada vastava uuringu kabinetti või osakonna sekretärile.

731 8423 sekretär
731 8422 arstid

Osakonnas tehtavad uuringud:

  • elektrokardiograafia (EKG) ja spirograafia,
  • koormusega EKG ja sestamibitest ehk südamelihase uuring radioaktiivse isotoobiga,
  • ehhokardiograafia (EHHO) ja söögitorukaudne ehhokardioskoopia.

Uuringule tulles palume kaasa võtta:

  • perearsti või erialaarsti saatekiri, kuhu on peale märgitud uuringule tuleku kuupäev ja kellaaeg.
  • pildiga isikut tõendav dokument (ID kaart/pass/juhiluba)
  • EKG ja võimalusel varem tehtud südame-uuringute koopiad
  • vahetusjalatsid

Osakonnajuhataja | Külliki Karu | 731 8420 | kylliki.karu@kliinikum.ee
Vanemõde | Elve Nykänen | 731 8421 | elve.nykanen@kliinikum.ee
Sekretär | Merike Üprus | 731 8423 | merike.uprus@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, F-korpus, V korrus

731 8454 info ja etteregistreerimine

Ambulatoorsete patsientide vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) F-korpuse V korruse ruumis F-507 (rütmihäirete osakonnas).

Osakonnajuhataja | Rain Paju | 731 8454 | rain.paju@kliinikum.ee

Vastuvõtt haiglasse
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00.
Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök.

Prof Jaan Eha
kliiniku juhataja
731 8403
jaan.eha@kliinikum.ee 

Rein Kolk
kliiniku direktor
731 8450
rein.kolk@kliinikum.ee

Marju Meus
kliiniku ülemõde
731 8441
marju.meus@kliinikum.ee

Inga Sadrak
kliiniku sekretär
731 8445
inga.sadrak@kliinikum.ee