Spordimeditsiini ja taastusravi kliinik

L. Puusepa 1a, Tartu

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuuris, portaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi spordimeditsiini ja taastusravi kliinik pakub tipptasemel terviseuuringuid, kehalise võimekuse hindamist ja spordifüsioteraapiat harrastussportlastele, tippsportlastele ja noorsportlastele. Lisaks ka laia teenuste valikut taastusravi, õenduse ja töötervishoiu valdkondades.

Ambulatoorse taastusravi osakond pakub täiendavalt võimalust osaleda õhtustes treeningutes.

Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku registreerimisnumbrid

731 9100
katrin.aren@kliinikum.ee
Taastusarsti vastuvõtt ja raviprotseduurid
731 9221Spordiarsti vastuvõtt
731 9221 või 731 9100Sporditraumatoloogia ortopeedide vastuvõtt
5331 8955
kadi.soome@kliinikum.ee
Informatsioon koduõenduse kohta
731 9110
tootervishoid@kliinikum.ee
Töötervishoiuarsti vastuvõtule registreerimine
731 9110Kliinilise logopeedi vastuvõtule registreerimine

Spordimeditsiini ja taastusravi kliiniku koosseisu kuuluvad

L. Puusepa 1a (Maarjamõisa polikliinik)

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/ambulatoorne-taastusravi

Info tel: 731 9233
Basseinikompleksi administraator tel: 731 9133
Taastusarsti vastuvõtule registreerimine telefonil 731 9100

Osakonnajuhataja | Tauno Koovit | 731 9130 | tauno.koovit@kliinikum.ee
Vanemõde | Ülle Pihor | 731 9236 | ylle.pihor@kliinikum.ee
Sekretär | Marge Rätsep | 731 9233 | marge.ratsep@kliinikum.ee

Riia 167 (II-III korrus)

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/statsionaarne-taastusravi

Statsionaarsele taastusravile suunamiseks tuleb suunaval arstil leppida kokku patsiendi ravile saabumise aeg. Patsiente broneerib ravile osakonna vanemõde telefonil 731 8971 või e-maili teel  stats.taastusravi@kliinikum.ee

Õepost tel: 731 8973
Arstide tuba tel: 731 8972
Füsioterapeudid tel: 731 8974
Sekretär tel: 731 8989

L. Puusepa 1a (Maarjamõisa polikliinik)
Filiaal: Ujula 4 (Tartu Ülikooli Spordihoone)

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/spordimeditsiin

Spordiarsti vastuvõtule registreerimine telefonil 731 9221 või katrin.aren@kliinikum.ee
Osakonnajuhataja | Agnes Mägi | 731 9134 | agnes.magi@kliinikum.ee
Vanemõde | Triinu Bertelsone-Uuemäe | triinu.bertelsone-uuemae@kliinikum.ee

L. Puusepa 1a (Maarjamõisa polikliinik)

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/sporditraumatoloogia

Registreerimine telefonidel 731 9221 või 7319 100.

Visiidile pääsemiseks on vajalik perearsti või mõne teise eriala arsti saatekiri.

 

L. Puusepa 6

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/oendusabi

Sekretär 731 8956
Osakonnajuhataja | Angelika Lall | 731 8950 | angelika.lall@kliinikum.ee
Vanemõde | Kaja Vardja | 731 8951 | kaja.vardja@kliinikum.ee
Vanemõde | Kadri Piir | 731 8981 | kadri.piir@kliinikum.ee

L. Puusepa 6

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/koduoendus

Osakonnajuhataja Kadi Soome | 5331 8955 | kadi.soome@kliinikum.ee

L. Lunini 6, B-korpus, 1. korrus (sissepääs N. Lunini tänavalt, hoone otsast)

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/toeoetervishoid

731 9110 töötervishoiuarst

Osakonnajuhataja | Kersti Pari | 731 9176 | kersti.pari@kliinikum.ee

Riia 167, III korrus

https://www.kliinikum.ee/taastusravi/et/kone-ja-neelamishaeirete-taasturavi

Vastuvõtule registreerimine kliinikumi üldregistratuuri telefonil 731 9100

Registreerimiseks on vajalik perearsti või eriarsti saatekiri.

Rein Kuik
Kliiniku direktor
731 9229
rein.kuik@kliinikum.ee

Külli Uibo
Kliiniku ülemõde
731 9231 
kylli.uibo@kliinikum.ee

Inge Rääsk
Sekretär
731 9226
inge.raask@kliinikum.ee

Johanna Hollo
Sotsiaaltöötaja
731 8136 
johanna.hollo@kliinikum.ee 

  L. Puusepa 6 statsionaarse ja ambulatoorse õendusabi osakondade hoone avamine. Foto Andres Tennus/Tartu Ülikool