Stomatoloogia kliinik

Raekoja plats 6, 51003 Tartu

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/stomatoloogia/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuurisportaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Stomatoloogia kliinikus Raekoja pl. 6 teenindatakse AINULT plaanilisi eelregistreerunud patsiente.

Palume plaaniline vastuvõtuaeg edasi lükata, kui:

• Teil on viimase 4 nädala jooksul tehtud COVID-19 test, mille vastus oli POSITIIVNE,
• Teie või keegi Teie leibkonnast on viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega,
• Teil esinevad järgmised sümptomid: palavik (üle 37,8°C) , köha või kurguvalu, hingamisraskused, õhupuudus, maitse- ja lõhnatundlikkuse kadu, lihasvalu.

HAMBARAVI ESMAABI

Alates 01. juunist on vältimatu hambaravi teenuse saamiseks Raekoja plats 6 majas vaja eelbroneerida vastuvõtuaeg helistades. Vastuvõtuajad on avatud igal päeval ning aega saab broneerida ainult selleks päevaks.

Kontaktid
731 9889Registratuur (Raekoja plats 6) (suu- ja hambahaiguste osakond, suukirurgia osakond)
731 9887Lastestomatoloogia osakond  (registratuur)
731 9282Hambaproteesikeskus (info ja registreerimine)

Alates 31.05.2021 võetakse proteesiparandused võetakse vastu Puusepa 1a IV korrus, E-R kell 8-12. Proteeside parandamiseks tuleb broneerida aeg telefonil 731 9282.
Elavas järjekorras vastuvõttu ei toimu!

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel kell 09.00-13.00 pöörduge vältimatu hambaravi teenuseks L. Puusepa 8, J-korpusesse. Palume vastuvõtule pöördudes siseneda N. Lunini tn poolsest peauksest. Palume vastuvõtule registreeruda hiljemalt 30 minutit enne vastuvõtu lõppu. 

Stomatoloogia kliiniku koosseisu kuuluvad:

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Mari-Liis Aro | 731 9877 | mari-liis.aro@kliinikum.ee
Vanemõde | Tiina Silgu | 731 9877 | tiina.silgu@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Marjo Sinijärv | 731 9888 | marjo.sinijarv@kliinikum.ee
Vanemõde | Tuuli Aland-Kiilaspää | 731 9888 | tuuli.aland@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, III korrus

Osakonnajuhataja | Katrin Kolk |  | katrin.kolk@kliinikum.ee
Vanemõde | Irina Sapatšuk | 731 9851 | irina.sapatsuk@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, III korrus.

731 8341 vanemõde, õed
731 8344 protseduuride tuba

Osakonnajuhataja | Marianne Soots | 731 8236 | marianne.soots@kliinikum.ee
Vastutav õde | Sirli Zirul | 731 8344 | sirli.zirul@kliinikum.ee
Sekretär | Kaia Tohu | 731 9828 | kaia.tohu@kliinikum.ee

Seoses Puusepa 1a veel kestvate remonditöödega toimuvad hambaproteesikeskuses järgmised muudatused:

Alates 03.09.2018 võtame patsiente vastu E-R:

  • Raekoja plats 6 III korrus E-N  8-19.00, R  8-18.00
  • Puusepa 1a IV korrus kabinet 32 kella 8-16

Alates 31.05.2021 võetakse proteesiparandused vastu Puusepa 1a IV korrus, E-R kell 8-12. Proteeside parandamiseks tuleb broneerida aeg telefonil 731 9282.

Elavas järjekorras vastuvõttu ei toimu!

  • Selgituste saamiseks palun pöörduda osakonna sekretäri poole telefonil 731 9282.
  • Teenindame kõiki patsiente hoolimata elukohast.
  • Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta isikut tõendav dokument.

NB! Enne kella 11.00 saabunud hambaproteesiparandused saab kätte samal päeval  kella 13.00-14.00. Erandiks on suuremamahulised parandused, mille saab kätte järgmisel päeval.

Vastuvõtule registreerumisel palume teavitada klienditeenindajat kui tegemist on ratastooli patsiendiga, siis saame patsiendi suunata Puusepa 1a kabinetti vastuvõtule, sest Raekoja plats 6 majas puudub lift.

Vabandame ja palume mõistvat suhtumist. Remondiperioodi lõppemisest ja kogu osakonna kolimisest tagasi Puusepa 1a majja anname teada kodulehel.

NB! 63-aastastele ja vanematele ravikindlustust omavatele isikutele, vanaduspensionäridele ning töövõimetuspensionäridele hüvitab haigekassa kord kolme aasta jooksul  260 eurot.

Eriarstide teenused

Valmistame kõiki liike hambaproteese – nii suust eemaldatavaid nagu plaatproteesid, büügelproteesid, kombineeritud proteesid lukk-kinnitusega, kui ka mitte-eemaldatavaid nagu metall- keraamilised ja täiskeraamilised kroonid, tsirkooniumkroonid, laminaadid, panused.

Hambaproteesikeskuse hambalabor valmistab tellimusel hambaproteese ja kroone ka teistele asutustele ning erafirmadele.
Lisainformatsioon tel: 731 9385, 731 9282, 731 9280.

 

Osakonnajuhataja | Karin Rosin | 731 9280 | karin.rosin@kliinikum.ee
Vanemõde | Sirle Puidak | 731 9281 | sirle.puidak@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Lind | 731 9282 | tiina.lind@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt haiglasse
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

Taavo Seedre
juhataja
731 9850
taavo.seedre@kliinikum.ee

Irina Sapatšuk
ülemõde 
731 9851 
irina.sapatsuk@kliinikum.ee

Marge Muld
sekretär
731 9852
marge.muld@kliinikum.ee