Stomatoloogia kliinik

Raekoja plats 6, 51003 Tartu

Stomatoloogia kliinikus Raekoja pl. 6 teenindatakse AINULT plaanilisi eelregistreerunud patsiente.

Kliinikus teostatakse eriolukorra tingimustes plaanilist ravitööd piiratud mahus.
Kõiki registreerunud patsiente teavitatakse plaanilise vastuvõtu toimumise ajast.

Palume mõistvat suhtumist!

Palume plaaniline vastuvõtuaeg edasi lükata, kui:

• Teil on viimase 4 nädala jooksul tehtud COVID-19 test, mille vastus oli POSITIIVNE,
• Teie või keegi Teie leibkonnast on viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega,
• Teil esinevad järgmised sümptomid: palavik (üle 37,8°C) , köha või kurguvalu, hingamisraskused, õhupuudus, maitse- ja lõhnatundlikkuse kadu, lihasvalu.

Vastuvõtule tulge palun võimalusel üksi. Lapsel võib olla vajadusel  kaasas üks saatja. Kliiniku ruumides järgige 2+2 reeglit ja kandke maski haiglast lahkumiseni.

PALUME MAJJA SISENEDA ÜKSHAAVAL (vajadusel koos saatjaga).

Kliinikusse vastuvõtule ja uuringule tulles suunatakse teid kontrollpunkt, kus:
• Teil mõõdetakse kehatemperatuur;
• Teid küsitletakse COVID-19 riski määramiseks;
• Teil palutakse desinfitseerida käed ja vajadusel kanda maski.

HAMBARAVI ESMAABI

Alates 01. juunist on vältimatu hambaravi teenuse saamiseks Raekoja plats 6 majas vaja eelbroneerida vastuvõtuaeg helistades. Vastuvõtuajad on avatud igal päeval ning aega saab broneerida ainult selleks päevaks.

Kontaktid
731 9889Registratuur (Raekoja plats 6) (suu- ja hambahaiguste osakond, suukirurgia osakond)
731 9887Lastestomatoloogia osakond  (registratuur)
731 9282Hambaproteesikeskus (info ja registreerimine)

Proteesiparandused võetakse vastu Raekoja plats 6, E-R kell 8-12. Proteeside parandamiseks tuleb broneerida aeg telefonil 731 9282. Elavas järjekorras vastuvõttu ei toimu!

Nädalavahetustel ja riiklikel pühadel kell 09.00-13.00 pöörduge vältimatu hambaravi teenuseks L. Puusepa 8, J-korpusesse. Palume vastuvõtule pöördudes siseneda N. Lunini tn poolsest peauksest, läbige kontrollpunkt ja seejärel suunatakse Teid registratuuri. Palume vastuvõtule registreeruda hiljemalt 30 minutit enne vastuvõtu lõppu. 

Stomatoloogia kliiniku koosseisu kuuluvad:

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Mari-Liis Aro | 731 9877 | mari-liis.aro@kliinikum.ee
Vanemõde | Tiina Silgu | 731 9877 | tiina.silgu@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Marjo Sinijärv | 731 9888 | marjo.sinijarv@kliinikum.ee
Vanemõde | Tuuli Aland-Kiilaspää | 731 9888 | tuuli.aland@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, III korrus

Osakonnajuhataja | Rita Nõmmela | 731 9860 | rita.nommela@kliinikum.ee
Vanemõde | Irina Sapatšuk | 731 9851 | irina.sapatsuk@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, III korrus.

731 8341 vanemõde, õed
731 8344 protseduuride tuba

Osakonnajuhataja | Marianne Soots | 731 8236 | marianne.soots@kliinikum.ee
Vastutav õde | Sirli Zirul | 731 8344 | sirli.zirul@kliinikum.ee
Sekretär | Kaia Tohu | 731 9828 | kaia.tohu@kliinikum.ee

Raekoja plats 6 III korrus tööpäeviti kell 8-19

Puusepa 8 J korpus kabinet 32 tööpäeviti kell 8-17

Registreerumisel palume teavitada klienditeenindajat kui tegemist on ratastooli patsiendiga, siis saame patsiendi suunata L. Puusepa 8 kabinetti vastuvõtule, sest Raekoja plats 6 majas puudub lift. Selgituste saamiseks palun pöörduda osakonna sekretäri poole telefonil 731 9282.

Proteeside parandamiseks tuleb broneerida aeg telefonil 731 9282. Proteesiparandused võetakse vastu Raekoja plats 6, E-R kell 8-12. Elavas järjekorras vastuvõttu ei toimu!

Osakonnajuhataja | Karin Rosin | 731 9280 | karin.rosin@kliinikum.ee
Vanemõde | Sirle Puidak | 731 9281 | sirle.puidak@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Lind | 731 9282 | tiina.lind@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt haiglasse
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

Taavo Seedre
juhataja
731 9850
taavo.seedre@kliinikum.ee

Irina Sapatšuk
ülemõde 
731 9851 
irina.sapatsuk@kliinikum.ee

Marge Muld
sekretär
731 9852
marge.muld@kliinikum.ee