Stomatoloogiakliinik

Raekoja plats 6, 51003 Tartu

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100 või kodulehe vormi kaudu.

Tartu Ülikooli Kliinikumi stomatoloogiakliinik pakub hambahaiguste ja -traumadega seotud erakorralist abi täiskasvanutele ja lastele, ambulatoorset hambaravi,  kirurgilist hambaravi ning statsionaarselt näo- ja lõualuude kirurgilist ravi.

Erakorraline vastuvõtt

Hambahaiguste ja -traumadega seotud erakorraline abi täiskasvanutele ja lastele tööpäeviti kell 08.00-19.00 Raekoja plats 6, puhkepäevadel ja riigipühadel kell 09.00-13.00 L. Puusepa 8 vältimatu hambaravi kabinetis.

Ambulatoorne vastuvõtt

Raekoja plats 6

731 9889Registratuur (Raekoja plats 6)
731 9889Suu- ja hambahaiguste osakond (registratuur)
731 9886Suukirurgia osakond (ravikabinet)
731 9887Lastestomatoloogia osakond  (registratuur)
731 8237Näo-lõualuudekirurgia osakond (sekretär)
731 9282Hambaproteesikeskus (info ja registreerimine)

Stomatoloogiakliiniku koosseisu kuuluvad:

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Mari-Liis Aro | 731 9877 | mari-liis.aro@kliinikum.ee
Vanemõde | Tiina Silgu | 731 9877 | tiina.silgu@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, II korrus

Osakonnajuhataja | Marjo Sinijärv | 731 9888 | marjo.sinijarv@kliinikum.ee
Vanemõde | Tuuli Aland-Kiilaspää | 731 9888 | tuuli.aland@kliinikum.ee

Raekoja plats 6, III korrus

Osakonnajuhataja | Rita Nõmmela | 731 9860 | rita.nommela@kliinikum.ee
Vanemõde | Irina Sapatšuk | 731 9851 | irina.sapatsuk@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, III korrus.

731 8341 vanemõde, õed
731 8344 protseduuride tuba

Osakonnajuhataja | Marianne Soots | 731 8236 | marianne.soots@kliinikum.ee
Vastutav õde | Marge Porkveli | 731 8344 | marge.porkveli@kliinikum.ee
Sekretär | Kaia Tohu | 731 9828 | kaia.tohu@kliinikum.ee

Raekoja plats 6 III korrus tööpeviti kell 8-19

Puusepa 8 J korpus kabinet 32 tööpeviti kell 8-17

Registreerumisel palume teavitada klienditeenindajat kui tegemist on ratastooli patsiendiga, siis saame patsiendi suunata Puusepa 8 kabinetti vastuvõtule, sest Raekoja plats 6 majas puudub lift. Selgituste saamiseks palun pöörduda osakonna sekretäri poole telefonil 731 9282.

Hambaproteesikeskuse valvearst võtab  vastu hambaproteesi purunemise ja muude ootamatute proteesidega seotud küsimustega igal tööpäeval kell 8.00-11.30 Raekoja plats 6 III korrus.

Osakonnajuhataja | Karin Rosin | 731 9280 | karin.rosin@kliinikum.ee
Vanemõde | Sirle Puidak | 731 9281 | sirle.puidak@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Lind | 731 9282 | tiina.lind@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt haiglasse
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada haigla kohvikut II korrusel.

Taavo Seedre
juhataja
731 9850
taavo.seedre@kliinikum.ee

Irina Sapatšuk
ülemõde 
731 9851 
irina.sapatsuk@kliinikum.ee

Marge Muld
sekretär
731 9852
marge.muld@kliinikum.ee