Stomatoloogia kliinik

L. Puusepa 1a IV korrus
L. Puusepa 8

Link kliiniku kodulehele: https://www.kliinikum.ee/stomatoloogia/

Ambulatoorsele vastuvõtule registreerimine telefonil  731 9100, üleriigilises digiregistratuurisportaali ePatsient kaudu või kodulehe vormi kaudu.

Stomatoloogia kliinikus L. Puusepa 1a teenindatakse AINULT plaanilisi eelregistreerunud patsiente.

Palume plaaniline vastuvõtuaeg edasi lükata, kui:

• Teil on viimase 4 nädala jooksul tehtud COVID-19 test, mille vastus oli POSITIIVNE,
• Teie või keegi Teie leibkonnast on viimase 14 päeva jooksul kokku puutunud COVID-19 haigega,
• Teil esinevad järgmised sümptomid: palavik (üle 37,8°C) , köha või kurguvalu, hingamisraskused, õhupuudus, maitse- ja lõhnatundlikkuse kadu, lihasvalu.

HAMBARAVI ESMAABI

Suu- ja hambahaiguste ning suukirurgia osakond

Erakorraline vastuvõtt L. Puusepa 1a, IV korrus, registratuur tel 7 319 889 või 7 319 282:Suu- ja hambahaigused E-R 8.00-17.00
Suukirurgia E-N 8.30-17.00, R 8.30-16.30 (protseduuride tuba tel 7 319 886, vajadusel konsulteerida enne patsiendi suunamist)

Esmaabi L. Puusepa 8, J-korpus, I korrus, kab 31-32, tel 7 319 457: L-P ja riiklikel pühadel 9.00-13.00

Näo-lõualuudekirurgia osakond
Puusepa 8, A-korpus, III korrus

Valveõde / protseduuride tuba tel 7 318 344
Arstide tuba tel 7 318 237
Valvearst tel vastavalt valvegraafikule, konsulteerida alati enne patsiendi suunamist!

Hambaproteesikeskus

Hambaproteesidega seotud esmaabi (tasuline)
L. Puusepa 1a, registratuur tel 7 319 282: E-R 8.00-11.00

Lastestomatoloogia osakond

L. Puusepa 1a, registratuur tel 7 319 889 või 7 319 282: E-R 8.00-18.00

Esmaabi L. Puusepa 8, J-korpus, I korrus, kab 31-32, tel 7 319 457: L-P ja riiklikel pühadel 9.00-13.00

Stomatoloogia kliiniku koosseisu kuuluvad:

L. Puusepa 1a IV korrus

Osakonnajuhataja | Mari-Liis Aro | 731 9877 | mari-liis.aro@kliinikum.ee
Vanemõde | Tiina Silgu | 731 9877 | tiina.silgu@kliinikum.ee

L. Puusepa 1a, IV korrus

Osakonnajuhataja | Marjo Sinijärv | 731 9888 | marjo.sinijarv@kliinikum.ee
Vanemõde | Tuuli Aland-Kiilaspää | 731 9888 | tuuli.aland@kliinikum.ee

L. Puusepa 1a IV korrus

Osakonnajuhataja | Katrin Kolk |  | katrin.kolk@kliinikum.ee
Vanemõde | Irina Sapatšuk | 731 9851 | irina.sapatsuk@kliinikum.ee

L. Puusepa 8, A-korpus, III korrus.

731 8341 vanemõde, õed
731 8344 protseduuride tuba

Osakonnajuhataja | Marianne Soots | 731 8236 | marianne.soots@kliinikum.ee
Vastutav õde | Sirli Zirul | 731 8344 | sirli.zirul@kliinikum.ee
Sekretär | Kaia Tohu | 731 9828 | kaia.tohu@kliinikum.ee

Alates 01.07.2021 asub hambaproteesikeskus Puusepa 1a IV korrus tel. 7319282

Elavas järjekorras vastuvõttu ei toimu!

  • Selgituste või esmakordse aja saamiseks palun pöörduda osakonna sekretäri poole telefonil 731 9282.
  • Teenindame kõiki patsiente hoolimata elukohast.
  • Vastuvõtule tulles palume kaasa võtta isikut tõendav dokument ja registreerida end I korruse registratuuris.

NB! Proteesiparandusi võetakse vastu etteregistreerimisega telefonil 731 9282  Kella 8-11ni.  

Enne kella 11.00 saabunud hambaproteesiparandused saab kätte samal päeval  kella 13.00-14.00. Erandiks on suuremamahulised parandused, mille saab kätte järgmisel päeval.

NB! 63-aastastele ja vanematele ravikindlustust omavatele isikutele, vanaduspensionäridele ning töövõimetuspensionäridele hüvitab haigekassa kord kolme aasta jooksul  260 eurot.

Eriarstide teenused

Valmistame kõiki liike hambaproteese – nii suust eemaldatavaid nagu plaatproteesid, büügelproteesid, kombineeritud proteesid lukk-kinnitusega, kui ka mitte-eemaldatavaid nagu metall- keraamilised ja täiskeraamilised kroonid, tsirkooniumkroonid, laminaadid, panused.

Hambaproteesikeskuse hambalabor valmistab tellimusel hambaproteese ja kroone ka teistele asutustele ning erafirmadele.
Lisainformatsioon tel: 731 9385, 731 9282, 731 9281.

Osakonnajuhataja | Karin Rosin | 731 9280 | karin.rosin@kliinikum.ee
Vanemõde | Sirle Puidak | 731 9281 | sirle.puidak@kliinikum.ee
Sekretär | Tiina Lind | 731 9282 | tiina.lind@kliinikum.ee

Statsionaarne vastuvõtt

Vastuvõtt haiglasse
Plaaniliste haigete vastuvõtt toimub Tartu Ülikooli Kliinikumi (L. Puusepa tn 8) registratuuris D korpuse I korrusel E-R kell 07.30-17.00 ja P kell 09.00-15.00. Peale haiglasse registreerimist saadetakse Teid osakonda. Osakonna valveõde vormistab Teie saabumise, tutvustab osakonda ja saadab Teid palatisse. Saabumispäeval kindlustatakse Teile õhtusöök, soovi korral saate kasutada R-kioskit J-korpuse I korrusel.

Taavo Seedre
juhataja
731 9850
taavo.seedre@kliinikum.ee

Irina Sapatšuk
ülemõde 
731 9851 
irina.sapatsuk@kliinikum.ee

Marge Muld
sekretär
731 9852
marge.muld@kliinikum.ee