Kliinikumi ehitustööd toovad muudatuse registratuuride töösse

Tulenevalt Tartu Ülikooli Kliinikumi III meditsiinilinnaku ehitustöödest on 23. märtsist kuni 6. aprillini suletud L Puusepa tänava poolne registratuur.

L. Puusepa tänava poolse registratuuri sulgemine on tingitud kliinikumi D- ja E-korpuse esimese korruse ehitustöödest ajavahemikul 23. märts–6. aprill. „Sellel ajaperioodil palume kõikidel patsientidel, välja arvatud naistekliiniku omadel, siseneda L. Puusepa 8 majja N. Lunini tänava poolsest sissepääsust ning läbi sealsete registratuuride,“ selgitas kliinikumi projektijuht Toomas Kivastik. Ta selgitab, et edasisel ehitusperioodil, pärast 6. aprilli tagatakse patsientide läbipääs, kuid kehtima jäävad teatud ehitusest tingitud kitsendused. Ehitustööd D- ja E-korpuse esimesel korrusel lõpetatakse augusti keskel,“ ütles Kivastik.

Seega palutakse kõikidel patsientidel alates 23. märtsist, kes pöörduvad L. Puusepa 8 majja plaanilisele haiglaravile, päevaravile või ambulatoorsetele vastuvõttudele, kasutada N. Lunini tn poolseid registratuure. Muudatus ei puuduta naistekliiniku patsiente, kes saavad ka ehitustööde ajal siseneda harjumuspärasest L. Puusepa tn poolsest sissepääsust.

Tartu Ülikooli Kliinikum palub jälgida patsientidele saadetavaid juhiseid ning vabandab võimalike ebamugavuste pärast.

Lisainfo:
Toomas Kivastik, projektijuht
Toomas.Kivastik@kliinikum.ee
Tel: 5331 8022