Sel nädalavahetusel oodatakse 65-aastaseid ja vanemaid inimesi vaktsineerimisele

Sellel nädalavahetusel oodatakse vaktsineerimisele kõiki inimesi, kes on 65-aastased või vanemad. Tartu Ülikooli Kliinikumis toimub vaktsineerimine 13. ja 14. märtsil. Vaktsineerimise aja broneerimine toimub digiregistratuuri abil.

Uuendus kell 14:0013. ja 14. märtsiks on vaktsineerimise ajad täitunud. Anname esimesel võimalusel teada, kui lisanduvad uued vaktsineerimise ajad.

Selleks nädalavahetuseks saavad üleriigilises digiregistratuuris endale AstraZeneca vaktsiiniga vaktsineerimiseks sobiva aja valida kõik 65-aastased ja vanemad inimesed. Seda sõltumata elukohast või perearsti nimistu asukohast. Üleriigilises digiregistratuuris on vaktsineerimise aegade broneerimine võimalik erinevate Eesti tervishoiuteenuse osutajate kaudu. Tartu Ülikooli Kliinikumis on selleks nädalavahetuseks planeeritud 1000 vaktsineerimisaega.

Vaktsineerimisaegu näevad ja saavad digiregistratuuris (www.digiregistratuur.ee või www.digilugu.ee) broneerida ainult vastavasse vanuserühma kuuluvad inimesed. Üleriigilise digiregistratuuri kasutusjuhendi leiab SIIT.

Vaktsineerimine Tartu Ülikooli Kliinikumis

Lisaks võimalusele broneerida aega üleriigilises digiregistratuuris, pakub Tartu Ülikooli Kliinikum täiendava võimaluse vaktsineerimise aja saamiseks telefoni teel 731 9100:

  • 11. ja 12. märts kell 8:00–19:00

Kui teie vaktsineerimise aja broneering on tehtud, palume teil tulla õigel ajal broneeringus märgitud kabinetti. Kui Teil ei ole võimalik kokkulepitud ajal vaktsineerima tulla, siis palun saatke kiri aadressile ametteregistreerimiskeskus@kliinikum.ee.

Kliinikumi COVID-19 infolehekülg asub SIIN.  
Eesti Haigekassa pressiteade vaktsineerimise korralduse kohta asub SIIN.  
Digitaalselt aja broneerimise õpetus COVID-19 vaktsineerimiseks asub SIIN.