Viimase viie aasta (2014–2018) teaduspublikatsioonide eest pälvis Neinar Seli stipendiumi professor Vallo Tilmann. Pediaatria professor Vallo Tillmann on nii Tartu Ülikooli Kliinikumi lastekliiniku juhataja kui ka Tartu Ülikooli lastekliiniku juhataja.

 lk3 Tillmann Vallo Tennus

Viimase kalendriaasta ehk 2018. aasta teaduspublikatsioonide eest, pälvis professor Katrin Õunap. Kliinilise geneetika professor Katrin Õunap on Tartu Ülikooli Kliinikumi ühendlabori Tartus asuva kliinilise geneetika keskuse juhataja ning ka Tartu Ülikooli kliinilise keskuse juhataja.

lk3 Ounap Katrin Tennus

 

 

Viimase viie aasta (2013–2017) teaduspublikatsioonide eest pälvis Neinar Seli stipendiumi professor Külli Kingo. Dermatoloogia ja veneroloogia professor Külli Kingo on nii Tartu Ülikooli Kliinikumi nahahaiguste kliiniku juhataja kui ka Tartu Ülikooli nahahaiguste kliiniku juhataja ning meditsiiniteaduse valdkonna teadusprodekaan.

Külli Kingo

 

Viimase kalendriaasta ehk 2017. aasta teaduspublikatsioonide eest, pälvis kliinikumi traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku juhataja professor Aare Märtson. Lisaks kliiniku juhtimisele osaleb professor Märtson ka ravitöös ning on ametis ka Tartu Ülikooli traumatoloogia ja ortopeedia kliiniku juhatajana ja ortopeedia professorina.

Aare Märtson

Viimase viie aasta teaduspublikatsioonide eest pälvis Neinar Seli stipendiumi professor Katrin Õunap, kes töötab ühendlabori Tartus asuva kliinilise geneetika keskuse juhatajana.

katrin ounap 2017

2016. aastal avaldatud teaduspublikatsioonide eest tunnustati Neinar Seli stipendiumiga androloogiakeskuse direktor dr Margus Punabit.

margus punab 2017

 

 

Vallo Tillmann 20162015. aasta teaduspublikatsioonide stipendiumi laureaat on professor Vallo Tillmann.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Margus Punab 2016Viimase viie aasta publikatsioonide stipendiumi laureaat on dr Margus Punab.

Jana Jaal

Viimase viie aasta publikatsioonide stipendiumi laureaat on dr Jana Jaal. Dr Jana Jaali viimase viie aasta publikatsioonide sekka mahub teadustöid alates loomkatsetest vähiravist tingitud kõrvaltoimete patogeneesi selgitamiseks kuni kogu Euroopat hõlmanud harva esinevate kasvajate epidemioloogiliste ja kiiritusravi kättesaadavust puudutavate uuringuteni.

 

 

 

 

 

 

 

prof Õunap2014. aasta teaduspublikatsioonide stipendiumi laureaat on geneetikakeskuse juhataja professor Katrin Õunap. Prof Katrin Õunap avaldas 2014.aastal 14 artiklit

jaak kals 20142014.aastal pälvis kirurgiakliiniku arst-õppejõud Jaak Kals pälvis Neinar Seli stipendiumi viimase viie aasta teaduspublikatsioonide eest, sel perioodil jooksul ilmus dr Kalsil 14 artiklit.

 

Dr Jaak Kals on õppinud Tartu Ülikoolis ning kaitsnud 2007. aastal oma doktorikraadi. Ta töötab Tartu ülikooli kliinikumi kirurgiakliinikus arst-õppejõuna kardiovaskulaarkirurgia erialal ning on lisaks ametis Tartu ülikooli arstiteaduskonna biokeemia instituudis meditsiinilise biokeemia vanemateadurina. Viimastel aastatel dr Jaak Kals pälvinud tunnustuse kliinikumi teaduspreemia (2013 ja 2012), kardioloogide seltsi teaduspreemia (2012) ning presidendi noore teadlase preemia (2012) näol.

 

 

 

 

Punab pisi2013.aastal ilmunud teadusartiklite eest pälvis stipendiumi dr Margus Punab. Dr Punabil ilmus 2013. aastal 16 artiklit. Dr Punab töötab Tartu ülikooli kliinikumis androloogiakeskuse juhatajana, lisaks ka arst-õppejõuna uroloogia alal ning Tartu ülikoolis dotsendina.

 


Katrin Ounap pisi2013. aastal omistati teaduspublikatsioonide stipendium professor Katrin Õunapile.

 

 

 

 

 

 

 

Inga TalvikAastail 2008-2012 ilmunud publikatsioonide eest pälvis stipendiumi dr Inga Talvik. Dr Inga Talvik on erialalt lasteneuroloog, teadustöö teema keskendub raputatud lapse sündroomile Eestis. Aastail 2008 – 2012 on ta avaldanud 21 artiklit.

Aastail 2008-2012 ilmunud publikatsioonide eest pälvis stipendiumi dr Inga Talvik. Dr Inga Talvik on erialalt lasteneuroloog, teadustöö teema keskendub raputatud lapse sündroomile Eestis. Aastail 2008 – 2012 on ta avaldanud 21 artiklit.

Tuuli Metsvaht

2012. aastal said Neinar Seli stipendiumid viimase viie aasta teaduspublikatsioonide eest dr Tuuli Metsvaht ja viimase aasta teaduspublikatsioonide eest dr Margus Punab.

2011. aastal pälvisid Neinar Seli stipendiumid prof Katrin Õunap viimase viie aasta teaduspublikatsioonide eest ja kliinikumi androloogiakeskuse juhataja dr Margus Punab 2010. aastal ilmunud mõjukate  teaduspublikatsioonide eest.Katrin Õunap

margus punab 20102010.aastal anti Neinal Seli sihtkapitali stipendiumid Kliinikumi aasta teaduspublikatsioonide preemia ning viimase viie aasta teaduspublikatsioonide preemia mõjukate teadusartiklite eest androloogiakeskuse direktor dr Margus Punabile.

prof Tiina Talvik2009. aastal anti Neinar Seli sihtkapitali stipendiumifondist väljamakstav Kliinikumi aasta teaduspublikatsioonide preemia androloogiakeskuse direktor dr Margus Punabile ning viimase viie aasta teaduspublikatsioonide preemia lastekliiniku neuroloogia ja neurorehabilitatsiooni osakonna arst-konsultant prof Tiina Talvikule.

dr Rain Jõgi2008. aastal pälvisid Neinar Seli stipendiumid prof emer Tiina Talvik viimase aasta teaduspublikatsioonide eest ja kliinikumi kopsukliiniku juhataja dr Rain Jõgi viie aasta teaduspublikatsioonide eest.

 Meditsiinilinnak Lastefond  alt=